Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü Çareyi Magazincilerle Dalga Geçmekte Buldu: “Seks demedim…”

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü Çareyi Magazincilerle Dalga Geçmekte Buldu: “Seks demedim…”

Erken final yapan “Masumiyet”in İlker’i Serkay Tütüncü, röportajdaki açıklamaları yüzünden başını derde soktu. Seksle ilgili söylediklerinin çarpıtıldığını söyleyen Tütüncü, bu kez de magazincilerle dalga geçti.

Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü, 2016’da katıldığı fenomen yarışma “Survivor” ile hayatımıza giren bir isim. O güne kadar Alaçatı’da sörf eğitmenliği yapan Serkay Tütüncü, yarışmada finale yürüdü. Son anda kaybetse de yarışmanın uzun vadedeki kazananı o oldu. “Survivor”ın ardından İstanbul’un yolunu tutan ünlü isim, hayali olan oyunculuk için çalışmalara başladı. “İnsanlık Suçu” dizisiyle sektöre adım atan Serkay Tütüncü, “Bay Yanlış” ve “Afili Aşk” gibi romantik komedilerle oyunculuğa ısındı. Nihayet, bu sezon başlayan “Masumiyet”te usta isimlerle dolu bir kadroda başrollerden birini kaptı. Oldukça iddialı olan dizi henüz 13. bölümünde ratinglere yenilse de, kazanan yine Serkay Tütüncü oldu. Hayran kitlesi epey büyüyen ünlü isim, kendisini bir oyuncu olarak kabul ettirdi ve her yerde görünmeye başladı. Ama son röportajında başı biraz derde girdi!

Seks Açıklamaları Çok Konuşuldu

Serkay Tütüncü

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuşan Serkay Tütüncü, seks açıklamalarıyla çok konuşuldu: “Seks bence hayat enerjisi, herkesin hayatında hep olmalı. Seksüel çekimin olduğu yerde her zaman bir merak vardır. Hep diri tutar. Bu aslında yaptığımız iş için de geçerli. Enerjiye inanıyorum. Partnerinle sevişmek zorunda değilsin, sadece seyircinin sizi sevişirken hayal etmesini sağla, yeter. Sen sonuçta oyuncusun. Özellikle yaz dizilerinde bu böyle oluyor.

Serkay Tütüncü

Bu sözler, eski rol arkadaşı Can Yaman’ın skandal libido açıklamalarını hatırlattı. Ama Serkay Tütüncü tutmayan işleri kadın oyuncuların libidosuna bağlamadı en azından! Ne var ki, bu kadarı bile manşetlerden inmemesine yetti. Önce sosyal medyada magazincileri sert bir dille uyaran ünlü isim, dün daha ilginç bir yol denedi.

“Türkiye’de magazin…”

Dizi bitince hemen memleketi Alaçatı’nın yolunu tutan Serkay Tütüncü, çareyi çıkan haberlerle dalga geçmekte buldu. Arkadaşıyla matrak bir röportaj yapan oyuncu, sokaklarda koşturarak derdini anlatmaya çalıştı.

Türkiye’de magazin” diyerek sözlerinin çarpıtıldığını vurgulayan Serkay Tütüncü, tüm takipçilerini yine çok güldürdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz