Aleyna Tilki “Retrograde” Başarısını Kutluyor! Maldivler Tatilinin Bedeli: Aleyna Tilki Ufak Bir Servet Ödemiş!

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Aleyna Tilki “Retrograde” Başarısını Kutluyor! Maldivler Tatilinin Bedeli: Aleyna Tilki Ufak Bir Servet Ödemiş!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan dünya starı aday adayımız Aleyna Tilki, uzun zamandır üzerinde çalıştığı “Retrograde” şarkısından sonra kendisine Maldivler tatili hediye etti. Tatil için hiçbir masraftan kaçınmayan güzel şarkıcı, kesinin ağzını bir hayli açtı!

Aleyna Tilki

Hem Kerimcan Durmaz’dan Hem de Demet Akalın’dan Darbe!

Hem Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde “Bu Benim Masalım” isimli dizide başrolü canlandıran hem de dünya starı olma yolunda ilk adımını atan Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda “Retrograde” isimli ilk İngilizce şarkısını sevenleriyle buluşturdu. Ancak basından ve ünlülerden yeterli desteği alamadığı için Instagram’dan isyanını dile getiren güzel şarkıcının; “Retrograde” şarkısı ile Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde” şarkısı aynı gün yayınlanınca sosyal medya karıştı!

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

Pek çok kişi Kerimcan Durmaz’ın şarkısını ve özellikle de klibini, Aleyna Tilki’nin Retrograde’inden daha fazla beğenince; güzel şarkıcı ikinci sıraya düştü. Youtube trendlerde zirveye oturamayan Aleyna Tilki, bir de Demet Akalın’la kavga etmeye başlayınca ortalık birbirine girdi. Star TV’de Alişan’la birlikte sabah programı sunan Demet Akalın; canlı yayında birden bire Aleyna Tilki’yi gömmeye başlayınca kavganın fitilini ateşlemiş oldu; “ ‘Dünya starı olacağım’ dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. ‘Kimse bana destek olmuyor’ demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini.”

Bungalova 70 Bin TL Ödedi!

Kavganın ardından Demet Akalın’ı Instagram’dan takip etmeyi bırakan Aleyna Tilki; bu kadar sansasyonun ve yoğun çalışmanın ardından kendine tatil hediye etmeye karar verdi ve soluğu ünlülerin uğrak duraklarından Maldivler’de aldı! Maldivler’den pozlar paylaşmayı ihmal etmeyen Aleyna Tilki’nin Maldivler tatili için ne kadar harcadığı belli oldu. Güzel şarkıcının konakladığı bungalovun geceliği tam 1300 dolar yani 10 bin TL! 1 haftalık tatil için sadece konaklamaya 70 bin TL harcayan Aleyna Tilki’nin Maldivler tatili sponsorlu mu acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz