Tektaş Ailesinde Eğlence Tam Gaz Devam Ediyor: Buse Varol Videoya Çekti Alişan Burak ve Eliz Dans Etti!

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Tektaş Ailesinde Eğlence Tam Gaz Devam Ediyor: Buse Varol Videoya Çekti Alişan Burak ve Eliz Dans Etti!

Alişan ve Buse Varol’un evinde eğlenceli anlar yaşanmaya devam ediyor! Birbirlerine oldukça sıkıca bağlı olan çiftimiz; iki gündür güneşli havanın tadını bahçelerinde çıkartıyor. Bugün ise evin annesi Buse Varol telefonla video çekti, Alişan, Burak ve Eliz ise dans etti. Tabii küçük Eliz babasının kucağında dans etti!

Buse Varol ve Alişan

Yaz aylarında aynı dizide rol almaya hazırlanan Buse Varol ve Alişan, bir süre boyunca Eliz’den ve Burak’tan ayrı kalmak zorunda olacaklar. 2018 yılında bir dizi setinde tanışıp evlenen çiftimiz; 2 kişi ayrıldıkları dizi setlerine 4 kişi olarak geri dönecekler! Alişan ve Buse Varol’un aynı dizide rol alacağı haberini ise güzel oyuncunun doğum günü çıkışında Alişan’ın ağzından duyduk! Buse Varol’un doğum gününü Arnavutköy’de bir balıkçıda sadece çok yakın arkadaşları ve aileleriyle kutlayan çiftimiz; Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle ufak bir organizasyon yapmak zorunda kalmışlar.

Buse Varol ve Alişan

Tektaş Ailesinin Şen Şakrak Eğlencesi!

Mekan çıkışında kameralara yakalanan Alişan ve Buse Varol; doğum günü için daha büyük planları olduğunu ama kısıtlamalar yüzünden gerçekleştiremediklerini ifade etti. 31 yaşına giren Buse Varol’un ise doğum günü için siyah bir elbise tercih ettiğini gördük. 2 ay önce Eliz’i dünyaya getiren güzel oyuncunun kısa sürede hamilelik kilolarından kurtulmuş olması gözlerden kaçmadı! Oldukça fit ve şık görünen Buse Varol; 3 yılın ardından setlere döneceği için heyecanlı olduğunu ifade etti.

Ancak çekimler başlayana kadar çocuklarıyla ilgilenmeye devam eden Buse Varol; hafta sonlarında ise hem çocuklarla hem de eşi Alişan’la uğraşmak zorunda kalıyor! Oğlu Burak dans ederken videoya çeken Buse Varol’un kadrajına bir anda Alişan ve Eliz’de giriyor. Burak’ın dansına eşlik eden Alişan; kucağındaki Eliz’le de ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Anladığımız kadarıyla Tektaş ailesinde eğlence tam gaz devam ediyor. Maşallah diyelim bu güzel aileye, ağızlarının tadı bozulmasın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz