Masumiyet Dizisinin İlker’i Serkay Tütüncü Şimdi de Rap’e Merak Sardı: Set Arasında “Lolo” Keyfi!

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Masumiyet Dizisinin İlker’i Serkay Tütüncü Şimdi de Rap’e Merak Sardı: Set Arasında “Lolo” Keyfi!

Fox’un en yeni dizisi Masumiyet’in setinde eğlenceli anlar yaşanmaya devam ediyor! Birbirleriyle oldukça iyi anlaşan set ekibi ve oyuncular; kameralar kapandıktan sonra Instagram hesaplarından eğlenceli video ve fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyor. Bugün ise Masumiyet dizisinin kötü adamı İlker’i canlandıran Serkay Tütüncü’den rap performansı gördük. Serkay Tütüncü; Ezhel’in Norm Ender’e diss attığı “Lolo” şarkısına eşlik etti!

Serkay Tütüncü

Masumiyet Dalga Konusu Oldu!

Televizyon kanalları son dönemde altın çağını yaşıyor dersek yalan söylemiş olmayız! 2021 sezonuna bomba gibi hazırlanan yapımcılar; birbirinden farklı dizileri seyircilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl yayın hayatına başlayan ve reyting sıralamasında zirveyi zorlayan dizileri saysam, bu yazı bitmez! Ancak onların içinden biri var ki; her hafta yayınlanan bölümüyle sosyal medyayı yakıp yıkıyor. Fox’un yeni dizisi Masumiyet!

Hülya Avşar

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi isimlerin başrolde olduğu Masumiyet dizisi, daha ilk bölümden birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle Kanal D’nin Sadakatsiz dizisiyle karşılaştırılmaya başlanan Masumiyet; bu hafta da sosyal medyanın odağı oldu. Ancak bambaşka bir konuyla! Dizide 56 yaşındaki Hülya Avşar’a özel “efekt” uygulanınca güzel oyuncunun yüzü Voldemort’a döndü. Uygulanan efekt yüzünden neredeyse yüzü ve özellikle de burnu gözükmeyen Hülya Avşar, sosyal medyanın diline düşmekten kurtulmadı!

Hülya Avşar

Serkay Tütüncü’den Rap Performansı!

Sosyal medyadan gelen yorumlara hak veren ve kendi Instagram hesabından da; “Katılıyorum” notuyla kendisine yapılan bir fotoşopu paylaşan Hülya Avşar, ne kadar espritüel biri olduğunu herkese kanıtlamış oldu. Ancak Masumiyet setince en az Hülya Avşar kadar eğlenceli bir oyuncu daha var, o da Serkay Tütüncü! Geçtiğimiz hafta “Andımız” konusunda gerilen yakışıklı oyuncu, bugün yine set arkasından video paylaşmayı ihmal etmedi.

Ezhel’in Norm Ender’e diss attığı “Lolo” şarkısına eşlik eden Serkay Tütüncü; rap’i sevdiğini ve dinlediğini Instagram takipçilerine duyurmuş oldu. Hem oyuncu hem rapçi daha ne olsun? Acaba bu işin sonu “O Ses Türkiye Rap”te mi biter?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz