Sevgi En Büyük İlaçtır: Neslihan Atagül “Geçirgen Bağırsak Sendromu”nun Tedavisini Köpeği Vera’da Buldu!

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Sevgi En Büyük İlaçtır: Neslihan Atagül “Geçirgen Bağırsak Sendromu”nun Tedavisini Köpeği Vera’da Buldu!

Son dönemin en popüler isimlerinden biri şüphesiz Neslihan Atagül! Geçtiğimiz aylarda başrolünü canlandırdığı Sefirin Kızı dizisinden bile daha çok konuşulan bir isim haline gelen Neslihan Atagül; son zamanlarda “Geçirgen Bağırsak Sendromu” hastalığının pençesinde! Bu hastalığı yüzünden Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalan güzel oyuncu; tedavisi için soluğu İngiltere’de aldı. Son zamanlarda tedavisine ve sağlığına odaklanan Neslihan Atagül; bugün köpeği Vera’yla birlikte yeni bir Instagram storysi paylaştı. Sevginin iyileştiremeyeceği hiçbir hastalık yoktur!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, Hasta Olduğuna İnandıramıyor!

Her Instagram paylaşımıyla olay olmayı başaran Neslihan Atagül; bazı zamanlarda iftiraların ve asparagas haberlerin odağı olmaktan da kaçamıyor! Son olarak Söylemezsem Olmaz programında; uyuşturucu kullandığı için Sefirin Kızı dizisinden ayrıldığı iddia edilmişti. Aslında Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil ve Arto’nun her hafta hakkında yeni teoriler ürettiği bir isim olan Neslihan Atagül; “Geçirgen Bağırsak Sendromu” rahatsızlığı olduğuna Arto ve Seren’i bir türlü inandıramadı!

Neslihan Atagül ve Seren Serengil

Seren Serengil ve Arto tarafından ısrarcı bir şekilde Neslihan Atagül hakkında; uyuşturucu bağımlısı olduğu ve dizi ekibinden biriyle anlaşmazlık yaşadığı iddia edilmiş olsa da güzel oyuncu bu söylentilerin hiçbirine cevap vermedi! Hatta en son geçtiğimiz hafta Seren, Neslihan Atagül’ün rahatsızlığına inanmayarak; “Bence yeni bir projeye başlayacak önümüzdeki iki ay içerisinde. Onun altyapısını yapıyorlar! Çünkü eğer iki ay içinde yeni bir projeye başlarsa, o zaman bizim iddiamızı kabul etmiş olacak. Bu bağırsak sendromunu ben yaşıyorum. Benim kadar ağır kimse yaşayamaz! O ilaçların hepsini ben de kullanıyorum. İlaçların hepsi Türkiye’de de var!” açıklamasını yapmıştı!

Sevginin İyileştirici Gücü!

Bu açıklamadan sonraki gün canlı yayında fenalaşarak hastanelik olan Seren Serengil’e “Allah’ın sopası yok” mu desek, ne desek bilemedim!

Kendisi hakkında çıkan haberlere sessiz kalmayı tercih eden Neslihan Atagül; bugün köpeği Vera ile Instagram storysi paylaştı. Son dönemde sağlığına odaklanan güzel oyuncu; köpeğinin sevgisiyle iyileşmeye çalışıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz