Aleyna Tilki Yerine Neslihan Atagül’ü Dünya Starı Yapıyoruz: Hollywood Yolları Taştan, Starlarla Aynı Filmde!

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Aleyna Tilki Yerine Neslihan Atagül’ü Dünya Starı Yapıyoruz: Hollywood Yolları Taştan, Starlarla Aynı Filmde!

Güzel oyuncu Neslihan Atagül geçtiğimiz günlerde Güney Amerika’nın sevilen dergisi “Hola”ya kapak olmuş ve İspanyolca bir röportaj vermişti. Bu röportajdan sonra Hollywood yapımcılarının dikkatini çeken Neslihan Atagül, önemli bir film için teklif aldı!

Neslihan Atagül

Sefirin Kızı dizisinde “Geçirgen Bağırsak Sendromu” nedeniyle ayrılmak zorunda kalan güzel oyuncu; her seferinde dünya çapında bir oyuncu olmak istediğini ve global projelerde yer almak istediğini dile getiriyordu. Sonunda Neslihan Atagül hayallerine kavuşuyor! Biz Aleyna Tilki’nin dünya starı olmasını beklerken, Neslihan Atagül’e Hollywood yolu göründü.

Neslihan atagül

Neslihan’dan Sonra Sefirin Kızı Yüz Güldürmedi!

Sefirin Kızı dizisine ismini verecek kadar önemli bir role sahip olan Neslihan Atagül’ün canlandırdığı “Nare” karakterinin diziden ayrılmasının ardından; reytinglerde hayal kırıklığı yaşatmaya başlayan diziden ayrılan tek isim Neslihan Atagül olmadı.

Sefirin Kızı

Sırayla Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak gibi önemli oyuncular da diziye veda etti. 3 sevilen karakterini kaybeden Sefirin Kızı’na yapılan oyuncu takviyeleri de yeterli olmadı. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, yıllar sonra sevenlerinin karşısına “Mavi” karakteriyle çıktı. Fakat Tuba Büyüküstün’ün gelişi de diziyi şaha kaldırmaya yetmedi. Dün akşam yayınlanan bölümde yine 15inci sıralarda olan Sefirin Kızı için artık “final” çanları çalmaya başladı.

Sefirin Kızı

Neslihan’a Hollywood Yolu Göründü!

Fakat Sefirin Kızı dizisinden rahatsızlığı yüzünden ayrılan Neslihan Atagül’ün yüzü gülmeye devam ediyor! Bir süre evinde dinlenen ve tedavisine devam eden güzel oyuncu; önce Güney Amerika’nın büyük dergilerinden “Hola”ya kapak kızı oldu ve yurtdışında yaşayan sevenlerine İspanyolca seslendi.

Bu olayın ardından ise Neslihan Atagül; hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneğiyle Hollywood yapımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Dünyaca ünlü Penelope Cruz ve Luis Tosar’ın başrollerini paylaşacağı “En Los Margenes” filmi için teklif alan güzel oyuncu; ilk görüşmeyi online olarak gerçekleştirecek! Yolun açık olsun Neslihan Atagül!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz