Esra Erol’un Programına Katılan 69 Yaşındaki Hatice Teyze Evlilik Vaadiyle Tam 3,5 Milyon TL Dolandırıldı!

Aleyna

ATV

9 Mart 2021

Esra Erol’un Programına Katılan 69 Yaşındaki Hatice Teyze Evlilik Vaadiyle Tam 3,5 Milyon TL Dolandırıldı!

Esra Erol’un ATV’de yayınlanan gündüz kuşağı programının ne kadar sevildiğini bilmeyen yok. Her gün birbirinden farklı konuların işlendiği programda son zamanlarda “dolandırıcılık” konusu oldukça popüler! Esra Erol’un programında sadece kayıp olan kişiler bulunmuyor. Güzel sunucu, her programda #YalnızDeğilsiniz diyerek herhangi bir mağduriyet yaşayan kadınlara destek olacağının sözünü veriyor.

Esra Erol

Esra Erol’un Programında Akıl Almaz Olay!

Dün yayınlanan programda ise yaşanan dolandırıcılık olayı herkesi oldukça şaşırttı! 69 yaşındaki Hatice Teyze, Esra Erol’un programına 3,5 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek başvuruyor. Emekli mali müşavir olan Hatice Teyze, şu ana kadar hiç evlilik yapmamış. Yakın zaman önce annesini de kaybeden mağdur kadın, Mehmet Aydın isimli bir kişinin onu manipüle ettiğini ve evlilik vaadiyle kandırdığını iddia ediyor.

Facebook’tan “Mehmet Mehmet” ismindeki birinin kendisine mesaj attığını ifade eden mağdur kadın, zaman içerisinde Mehmet ismindeki kişiyle ilişkisini ilerletmiş.

Kendisini Nakipoğlu Ailesinin Ferdi Gibi Tanıtmış!

Fakat dolandırıcılık konusunda oldukça usta olan bu kişi; yaşlı kadına kendisini “Mehmet Serkan Nakipoğlu” olarak tanıtmış ve yaşının 52 olduğunu söylemiş. Bilmeyenler varsa Nakipoğlu ailesi Naksan Holding’in kurucusu ve oldukça varlıklı bir aile. Fakat ailenin bütün fertleri FETÖ davasından ya hapis yatıyor ya da yakalanmamak için yurtdışına kaçmış durumda. Kendisini Mehmet Serkan Nakipoğlu olarak tanıtan Mehmet Aydın; Hatice Teyze’yi Mehmet Serkan Nakipoğlu olduğuna inandırmak için Amerika ve Kanada’dan konum bilgisi bile göndermiş.

esra erol

Zaman içerisinde Hatice Teyze’den yüklü miktarda paralar alan Mehmet Aydın; son olarak Bebek’te bir taşınmazını teminat olarak Hatice Teyze’ye vereceğini ama tapu masrafları için 1,5 milyon TL vermesi gerektiğini söylemiş. Mehmet Aydın’ın bu yalanına da inanan Hatice Teyze, 34 yaşındaki Mehmet Aydın’a toplamda 3,5 milyon TL para göndermiş.

İddiaları Reddetti!

Hatice Teyze’nin bu iddialarından sonra canlı yayına bağlanan Mehmet Aydın, söylenenleri kabul etmeyerek; Hatice Teyze’nin gönderdiği paraların, zamanında kendisine verdiği borç olduğunu söyledi! Pişkinliğin bu kadarına da pes artık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz