Reyting Rekortmeni Sadakatsiz Dünyaya Açılıyor: Arabistan’ın Netflix’i OSN, Sadakatsiz’in Telif Hakkını Aldı!

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Reyting Rekortmeni Sadakatsiz Dünyaya Açılıyor: Arabistan’ın Netflix’i OSN, Sadakatsiz’in Telif Hakkını Aldı!

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz dünyaya açılmaya hazırlanıyor! Ülkemizde oldukça popüler ve sevilen bir dizi olan Sadakatsiz; Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da dijital bir platformda yayınlanmaya başlayacakmış. Hatta Sadakatsiz’in Arapça dublajlı ilk fragmanı ortaya çıktı bile.

Sadakatsiz

Ülkemizin sevilen dizileri yurtdışında da yüzümüzü güldürmeye devam ediyor, özellikle de geçtiğimiz yıllarda Orta Doğu’da Türk dizilerinin ne denli sevildiğine hepimiz şahit olduk. Hatta sadece Orta Doğu’da da değil, İtalya’da Can Yaman’ın hayranlarından korunması gerekti! Dizilerimizin global yolcuğu devam ediyor, Sadakatsiz dizisi de dijital bir platforma satılan ilk Türk dizisi oldu!

Sadakatsiz

Hem Reytinglerde Hem de Sosyal Medyada Rakibi Yok!

Yayınlandığı gün reyting sıralamasını domine eden Sadakatsiz; sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de Seren Serengil’in Sadakatsiz dizisinin Derin ve Volkan’ına duyduğu nefret; yapım şirketinin kulağına kadar gitti. Dizide Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk ise Twitter’dan “Abi valla gerçek hayatta Volkan gibi biri değilim!” açıklamasını yapmak zorunda kaldı. Bu arada detaylar için:

Ancak Volkan’dan ve Derin’den nefret eden tek kişi Seren Serengil değil; onun nefreti bambaşka bir boyutta; Cansu Dere’nin Melis Sezen’le fotoğraf paylaşmasına bile tahammül edemiyor güzel yorumcumuz. Fakat Twitter’da da her Çarşamba akşamı özellikle Volkan ve Derin karakterine bol bol hakaret ve küfür ediliyor. Sosyal medyanın desteğini arkasına alan Sadakatsiz’in artık sırtı yere gelmez. Hatta ilk sezondan dünyaya açılmaya başladı bile!

Sadakatsiz

Sadakatsiz’i Tüm Arabistan İzleyecek!

Suudi Arabistan’ın Neflix’i olarak bilinen OSN’nin; Orta Doğu ve Kuzey Afrika için Sadakatsiz’in telif hakkını satın aldığı ortaya çıktı. OSN isimli dijital platformun şimdiye kadar Game of Thrones gibi dünyaca ünlü yapımların telifi satın alarak bünyesine eklediğini biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde ise Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz için kollarını sıvayan OSN; hem dizinin telif hakkını satın aldı hem de Arapça dublaj yaptı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz