Aleyna Tilki’nin Exxen’deki İşte Bu Benim Masalım Dizisi İçin Seslendirdiği Şarkılara Hayran Kalacaksınız

Beyza S.

Haberler

25 Şubat 2021

Aleyna Tilki’nin Exxen’deki İşte Bu Benim Masalım Dizisi İçin Seslendirdiği Şarkılara Hayran Kalacaksınız

Ülkemizin en ünlü genç yeteneklerinden Aleyna Tilki, Exxen’de yayınlanan “İşte Bu Benim Masalım” dizisinde seslendirdiği şarkılarla tüm izleyenleri kendine hayran bıraktı.

İlk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye’de dinleme fırsatı bulduğumuz Aleyna Tilki, yarışmada büyük bir ses getirdi. Yarışmadan sonra müzik kariyerine başlayan ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan genç sanatçı, şimdilerde Exxen’deki İşte Bu Benim Masalım dizisinde Cemal Can Canseven ile başrol oynuyor.

blank

Diziyle birlikte oyunculuktaki yeteneğini de kanıtlayan güzel yıldız, çok güzel bir sese sahip ama sahne korkusu olan Aleyna isminde bir genç kızı canlandırıyor.

Aslında büyük bir yeteneği olan ancak korkusu yüzünden herkesten gizli şarkı söyleyen Aleyna karakteri, dizide seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla beğenme rekoru kırdı. Sosyal medyanın gündemine oturan bu şarkılara gelin beraber bir göz atalım.

Aleyna Tilki-Nehir

Oldukça soft bir şarkı olan Nehir, Aleyna Tilki hayranlarının en sevdiği şarkılardan biri oldu. Youtube’taki şarkı videosunun altına “Şarkının full hali Spotify’a gelsin!”, ” Nehir, Aleyna’nın tartışmasız en güzel şarkısı.” gibi yorumlar yağdı.

Aleyna Tilki-O Ye

Daha önce Sertap Erener’den dinlediğimiz bu şarkının hakkını vermiş gibi görünüyor. Üstelik klibi de bir o kadar eğlenceli.

Aleyna Tilki-Troll

Youtube’da tam 1.910.983 izlenmeye sahip olan Troll’ün söz ve müziği Aleyna Tilki’nin kardeşi Ayça’ya ait. Anlaşılan bu yetenek genlerden geliyor.

Aleyna Tilki-Yüce Dağ Başında

Hatırlarsanız Aleyna’yı ilk defa O Ses Türkiye’de Gesi Bağları’nı söylerken dinledik. O performansı oldukça ses getirdi hatta Selda Bağcan dahi hakkında övgüyle söz etti. Yine sevilen bir türküyü seslendiren Aleyna, bu şarkıyla birlikte sesinin gücünü bir kez daha kanıtladı. Belki ileride bir türkü albümü çıkarır ne dersiniz?

Aleyna Tilki-Seni Sevmediğim Yalan

Aleyna, İbrahim Tatlıses’ten dinlemeye aşina olduğumuz “Seni Sevmediğim Yalan”ı şarkının arabesk doğasını bozmadan kendi tarzıyla yorumlamayı başarmış görünüyor.

Aleyna Tilki-Dans Et

Aleyna Tilki, her tarz şarkıyı kendine yakıştırmayı başarmış doğrusu.

Bonus: Aleyna Tilki-O Sen Olsan Bari

Efsane şarkının yepyeni halini mutlaka dinleyin. Birçok kişi şarkının bu versiyonunu orijinalinden daha çok beğendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz