Alişan’ın Eşi Buse Varol Instagram Hesabından Kendisine Gelen Soruları Cevaplandırdı: “Alişan Benim Şansım!”

Aleyna

Haberler

25 Şubat 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Instagram Hesabından Kendisine Gelen Soruları Cevaplandırdı: “Alişan Benim Şansım!”

Alişan’ın eşi Buse Varol, kızı Eliz’i kucağına aldıktan sonra da lohusalık dönemini Instagram’da geçiriyor. Buse Varol, genellikle kendisine ve kızı Eliz’e gelen hediyeleri storylerde paylaşarak; gönderen kişilere teşekkür etmeyi ihmal etmiyor.

Buse Varol

Geçtiğimiz akşam, Instagram hesabından canlı yayın açarak takipçileriyle sohbet eden güzel oyuncu; bugün Instagram’ın ünlü soru cevap etkinliğiyle kendisini sevenlerin sorularını cevaplandırdı. Kendisine gelen birçok soruya cevap veren Buse Varol, yaz aylarında sürpriz bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyormuş!

Alişan ve Buse Varol

Uzun Zamandır Ekranlardan Uzak!

Bildiğiniz gibi Alişan’ın eşi Buse Varol’u son olarak TRT1’in sevilen dizisi Abdülhamit Payitaht’ta “Mislimelek” karakteriyle izlemiştik. Ancak Abdülhamit Payitaht dizisinden sonra Alişan’la evlenen Buse Varol, kısa zaman içerisinde ilk çocuğu Burak’a hamile kalınca oyunculuğa bir süre ara vermek zorunda kalmıştı.

Buse Varol

Burak biraz büyümeye başladığında ise hem Koronavirüs pandemisi patlak verdi hem de ikinci çocuğu Eliz’e hamile kaldığını öğrendi. Bu sebeple Buse Varol, yaklaşık 3 yıldır ekranlardan uzak bir hayat sürüyor. Ancak Instagram soru cevap etkinliğinde takipçisinin “Yeni proje var mı?” sorusuna “Yaza size bir sürprizim var!” cevabını veren Buse Varol, sonunda ekranlara geri dönüyor!

Buse Varol

Fakat Buse Varol sadece yeni proje haberini vermekle kalmadı, takipçilerinden gelen pek çok soruyu içtenlikle cevapladı.

Buse Varol’un Soru Cevap Etkinliği!

Bildiğiniz gibi ünlüler camiasında Instagram’dan soru-cevap etkinlikleri yapmak akım haline geldi. Takipçileriyle bağ kurmak isteyen pek çok ünlü ya da Influencer sık sık storylerden sevenlerinin sorularına cevap veriyor.

Bu ünlülerden biri de Alişan’ın eşi Buse Varol oldu. Pek çok soruya cevap vermekten geri durmayan güzel oyuncu; merak edilenleri açık yüreklilikle yanıtladı. Mesela, ilk hamileliğinde 32 ikinci hamileliğinde ise 11 kilo aldığını söyledi:

Buse Varol

Şimdiden üçüncü çocuğu düşündüklerini de itiraf etti. Eliz’in kırkı çıksaydı önce Buse Hanım!

Buse Varol

Güzel oyuncunun pandemiden önce açtığı güzellik merkezi de soruldu. Buse Varol ise lafı evirip çevirmeden pandemi yüzünden kapatmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Buse Varol

Ayrıca yemek yapmayı da pek seviyormuş Buse Varol

Buse Varol

Alişan’ı telefonuna nasıl kaydettiğini sormuş bir takipçisi…

Buse Varol

Buse Varol, eşi Alişan’a sahip olduğu için kendini çok şanslı hissediyormuş…

Buse Varol
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz