Şevval Sam’dan Defne Samyeli’ne Hülya Avşar’dan Dolunay Soysert’e Güzelliğiyle Yıllara Meydan Okuyan Oyuncular

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Şevval Sam’dan Defne Samyeli’ne Hülya Avşar’dan Dolunay Soysert’e Güzelliğiyle Yıllara Meydan Okuyan Oyuncular

20’li yaşlarda olmamalarına rağmen güzellikleriyle yıllara meydan okuyan oyuncuların sırrı herkesin merak konusu. Bu şansın nedeni sahip oldukları öz güven ya da yaşam tutkularının sonucu mudur bilinmez. Sebebi her ne olursa olsun, bir gerçek var ki yıllara meydan okuyorlar! İşte herkesin takdiri ile beraber az biraz da kıskançlığını kazanan güzel oyuncular!

Hülya Avşar

Hülya Avşar “Tüm yaşlılık izlerini masmavi gözlerimle siler geçerim” dercesine meydan okumaya devam ediyor yıllara. Enerjisi, üretkenliği ve cıvıl cıvıl neşesi de cabası.

Defne Samyeli

blank

Kim der ki Defne Samyeli 48 yaşında diye? El attığı her işte başarılı olan oyuncu, köşe yazarı, şarkıcı ve program sunucusu Samyeli her geçen yıl güzelliğine güzellik katan isimlerden.

Şevval Sam

blank

On parmağında on marifet ünlülerden birisi de Şevval Sam. Aynı zamanda yaşlanmaktan da hiç korkmuyor kendileri. Görüyoruz ki bu öz güven ve yaşama bağlılık Şevval Sam’a gençliğinden ve güzelliğinden hiçbir şey kaybettirmiyor.

Dolunay Soysert

blank

Dolunay Soysert gerçekten gülünce gözleri gülen bir oyuncu. Enerjisini ve sevincini ekranlardan izleyicisine rahatlıkla geçirebiliyor. Belki de bu özelliği onu 47 yaşında olmasına rağmen 20’li yaşlardaki kadar güzel ve enerjik gösteriyordur kim bilir!

Nurgül Yeşilçay

blank

44 yaşında olan Nurgül Yeşilçay gerek fiziğiyle gerekse oyunculuğuyla sevenlerinin hayranlığını koruyan oyunculardan.

Şebnem Dönmez

blank

46 yaşında olmasına rağmen ekranlarda ilk gördüğümüz günlerdeki gibi güzel ve etkili oyunculardan birisi de Şebnem Dönmez. Yıllar içinde karizmasına karizma eklemesi de ayrı konu tabi.

Öykü Serter

blank

45 yaşındaki DJ, sunucu ve oyuncu olan Öykü Serter etkileyiciliğini ve çekiciliğini hala koruyan, yaşını hiçbir şekilde göstermeyen oyuncular arasında.

Berna Laçin

blank

50 yaşında demek için 50 kez düşündüren oyunculardan birisi de Berna Laçin. Ne diyelim, bravo kendilerine.

Pınar Altuğ

blank

46 yaşında olup yalnızca yaş alan ama yaşlanmayan oyunculardan Pınar Altuğ’u da ayrıca tebrik ediyoruz. Enerjisini ve güzelliğini de bu genç duruşundan alıyor belli ki.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz