Ali Özbir Sonunda Elini Esra Erol’un Üzerinden Çekti! Kendini Kaptırdığı Yeni Uğraşla Esra Erol’a Nefes Aldıracak mı?

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2021

Ali Özbir Sonunda Elini Esra Erol’un Üzerinden Çekti! Kendini Kaptırdığı Yeni Uğraşla Esra Erol’a Nefes Aldıracak mı?

Gündüz kuşağı programlarının kraliçelerinden birisi olan Esra Erol’un eşi Ali Özbir bir şekilde magazin dünyasının ve sosyal medyanın önemli isimlerinden birisi. Genellikle herkesin çekindiği bir imaja sahip olan Ali Özbir’in son uğraş alanı ise herkesi rahatlattı. Ama en çok da Esra Erol hayranları rahatladı desek yeri.

Kim Korkmaz Ali Özbir’den

Ünlü sunusu Esra Erol’un eşi Ali Özbir bugün yayınladığı bir story ile takipçilerini gülümsetmeyi başardı. Kendini bahçe işlerine veren Ali Özbir’i bu şekilde görenler bu uğraş sayesinde biraz olsun elini Esra Erol’un üzerinden çekeceği yönünde bir espri ile yaklaştılar olaya. Zira yazacakları yoruma bile Ali Özbir’in kızacağını düşünüp yazmaktan vazgeçen takipçiler var sosyal medyada. Hatırlanacağı gibi, ünlü sunucumuz bir gün makyajsız bir fotoğrafını paylaştığında Zapmedyamagazin adlı takipçi Ali Özbir’den korktuğu için yorum yazmadığını söylemiş, ardından da “Ali Bey izniniz olursa sevgili eşiniz Esra Hanımefendinin estetiği kaçırdığını yazmak isterim” şeklinde bir yorum yayınlamıştı. Ali Özbir ise bu yoruma “Yaz yaz :))” diyerek esprili bir dille izin vermişti. Bunun gibi olayların ardından bugün Ali Özbir’in kendisini bahçe işlerine vermiş olması ise akıllara yine bunları getirdi.

Korkuluyor Ama Boşa da Değil

blank

Güzel sunucu Esra Erol’un eşi Ali Özbir aslında ismini Çukur dizisinden duyduğumuz Kürt İdris’in oğlu. Kürt İdris İstanbul’a ilk geldiği zamanlarda Aksaray’daki lokantalarda çalışmaya başlamış. Ardından komilik yaptığı bir sırada bir arkadaşını bıçaklayıp ölümüne neden olmuş. Bu olayın ardından tutuklanıp Bursa Cezaevine giren Kürt İdris burada da iki çocuk istismarcısını öldürmüş. Bu olayların ardından adı bu olaylarla anılmaya başlamış ve 1958 senesinde İmralı cezaevine transfer edilmiş. 1962’de tahliye edildikten sonra yeniden İstanbul’a gelerek Beyoğlu’nun arka sokaklarında ufak tefek kumar oynatmaya başlamış. Hatta bu esnada kendisi ile çatışma içerisinde giren mafya babası Nurettin Onay’ı öldürmesiyle yer altı dünyasının epey dikkatini çekmiş.

Oysa Bambaşka Bir Ali Özbir

blank

Ali Özbir ise babasının yolundan gitmeyi tercih etmeyerek kendisine farklı bir dünya kurmayı başarabilmiş. Yıllardır Esra Erol’la mutlu bir evliliğe sahip olan Ali Özbir kendisini babasından farklı olarak turizm sektörüne yönlendirmiş. Hal böyle olunca da babasından çok farklı bir karakter ortaya çıkmış. Ama sosyal medya ve takipçiler ona takılmaktan vazgeçmiyor. Hal böyle olunca bugün paylaştığı bahçe işlerine dair videosu da esprili yorumlara neden oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz