Hadise Sonunda İfşalandı Tüm Gerçekler Gün Yüzüne Çıktı! Mehmet Dinçerler’in Instagram Storysindeki O Detay…

Aleyna

Haberler

20 Temmuz 2021

Hadise Sonunda İfşalandı Tüm Gerçekler Gün Yüzüne Çıktı! Mehmet Dinçerler’in Instagram Storysindeki O Detay…

Hadise – Mehmet Dinçerler’in aşk yaşadığı iddiası gündemi kasıp kavurmaya devam ediyor. Kurban bayramını Meksika’da geçirdikleri söylenen çiftimiz kendi kendini ifşa edince ortalık karıştı. Bakalım neler olmuş?

Ayrılığın Perde Arkası!

Güzel şarkıcı Hadise geçtiğimiz haftalarda Kaan Yıldırım’dan ayrıldığını Instagram’dan eski sevgilisini unfollow ederek belli etmişti. Sosyal medyada Kaan Yıldırım – Hadise ayrılığının perde arkasında “Hay Hay” şarkısının reklamının yapıldığı iddia edilse de; gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Hadise ve Kaan Yıldırım gerçekten de yollarını ayırmıştı. Ayrılık nedeni hakkında çok şey yazıp çizildi!

blank

İddialardan ilki geçtiğimiz aylarda Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma davasında, Hadise’nin adının geçmesi olarak lanse edildi. Ebru Gündeş dava dilekçesinde; “yakınım tarafından aldatıldım” diyerek büyük bir itirafta bulundu. Bu itiraftan sonra Hürriyet gazetesinin ortaya attığı bir iddia ortalığı yaktı yıktı. Orkun Ün’ün haberine göre bu kişi Hadise’ydi! Falcılardan uçak biletine kadar pek çok farklı iddia Hadise’nin üzerine eleştiri oklarının gelmesine neden oluyordu.

blank

Mehmet Dinçerler – Hadise İkilisi İfşa Oldu!

Bu olayın ardından Hadise, mahkeme kararı ile haber yapılmasını engelledi ve yapılan haberileri de sildirdi. Ancak olay çoktan yayılmıştı bir kere! Bu olayın ardından sessizliğini koruyan Kaan Yıldırım ve Hadise aşkının bittiği iddia edildi. Aylar sonra söylenen gibi de oldu ve Hadise – Kaan Yıldırım ikilisi yollarını ayırdı. Hatta ayrılıktan günler sonra ikisi de farklı isimlerle anılmaya başlandı. Kaan Yıldırım, Çağla Şıkel’le anılırken; Hadise de Mehmet Dinçerler ile birlikteymiş!

İki taraftan da bu habere ilişkin yalanlamalar gelmiş olsa da; ünlüler dünyasında aşk yalanlamalarının perde arkasında neler olduğunu hepimiz biliyoruz! Bugün ise Mehmet Dinçerler kendi kendini ifşa etti. Meksika’dan fotoğraf paylaşan Mehmet Dinçerler’in yanında bir kadın olduğunu görüyoruz. Bu kadının kim olduğu belli değil ancak birçok sosyal medya kullancısı kadının Hadise olduğunu düşünüyor. Mehmet Dinçerler’in storyi alelacele kaldırmış olması da bu iddiayı destekler nitelikte. Ayrıca Mehmet Dinçerler’in paylaştığı kahve storysinde Hadise’nin sesinin duyulması da dikkatlerden kaçmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz