Aşıklar Nihayet Buluştu! Kırmızı Oda’nın Doktor Ayşe’si Meriç Aral ve Sevgilisi Serkan Keskin Ev Gezmeli Tatilde

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2021

Aşıklar Nihayet Buluştu! Kırmızı Oda’nın Doktor Ayşe’si Meriç Aral ve Sevgilisi Serkan Keskin Ev Gezmeli Tatilde

Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda’nın doktor Ayşe’si Meriç Aral ve sevgilisi Serkan Keskin dizilerin sezon finaline girmesinin ardından kendilerini ev gezmeli tatillere bıraktılar. İkili en son arkadaşları Melikşah Altuntaş’ın evine gittiler ve Altuntaş’ın acayip misafirperverliği ile karşılaştılar.

Melikşah Altuntaş’a Misafirlik

Meriç Aral ve Serkan Keskin ikilisi bugün sinema yazarı arkadaşları olan Melikşah Altuntaş’ın evine ev gezmesine gittiler. “Tatilde çözüm ortaklarım geldi” yorumu ile arkadaşlarının gelişini paylaşan Melişah altuntaş da bu ziyaretten oldukça memnun görünüyor.

Biraz da Kendilerine Zaman Ayırıyorlar

blank

Yoğun bir çekim döneminin ve ayrı geçen tatil günlerinin ardından yeniden bir araya gelen ve birbirine kavuşan Meriç Aral ve Serkan Keskin nihayet bu buluşmanın tadını çıkarıyorlar. Yer aldıkları projelerde hayranlarının beğenisini kazanmayı başaran ikili bu tatil günlerinde mümkün olduğunca birbirlerine zaman ayırmaya çalışıyor.

Avukatlıktan Oyunculuğa

blank

1990 doğumlu olan ve aslında Bilgi Üniversitesi Hukuk ve Karşılaştırmalı Edebiyat eğitimi alan Meriç Aral oyunculuğa başlamadan önce avukatlık stajını bile tamamlamış. Ancak staj sonrasında Yeni Sinemacılar ile film asistanı olarak çalışmaya başlayan Aral 2012 yılınca Nurgül Yeşilçay ile Şahin Irmak’ın yer aldığı Sultan dizisinin deneme çekimlerine katılıyor. Ve bu çekimle beraber de Aral artık avukatlığı bırakıp oyunculuk kariyerine yönelmeye başlıyor.

Kırmızı Oda’ya giden Yolda Meriç Aral

meriç aral serkan keskin

Hatta bunun ardından Craft Oyunculuk Atölyesi ve Bahar Kerimoğlu’ndan ders alan Meriç Aral daha sonra Medcezir dizisinde Hale rolü ile ekranlara geliyor. burada Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay ve Şebnem Dönmez gibi isimlerle iyi bir deneyim yaşayan oyuncu bir Çağan Irmak filmi olan Unutursam Fısılda filminde de yer aldı. Şimdi ise halen Kırmızı Oda dizisinde doktor Ayşe karakterine hayat veriyor. Özel hayatında ise 2018 yılından beri kendisi gibi oyuncu olan Serkan Keskin ile beraber.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz