Günlük Kaos Dozu Geldi! Şeyma Subaşı’dan Sonra Milli Eniştemiz Meedo da Türk Basını ile Papaz Oldu: “Beni Zorlama!

Ayşegül S.

Haberler

19 Temmuz 2021

Günlük Kaos Dozu Geldi! Şeyma Subaşı’dan Sonra Milli Eniştemiz Meedo da Türk Basını ile Papaz Oldu: “Beni Zorlama!

Şeyma Subaşı’nı tanıdığımız günden beri ilişkilerindeki çalkantılar bir türlü dinmek bilmiyor. Acun Ilıcalı ile Türkiye’nin tanıdığı bir isim olan Şeyma son dönemlerde de Mısırlı sevgilisi Meedo ile sürekli gündemde. Önce aşklarının ne derece büyük olduğuyla, sonra evlilik ve hamilelik haberleriyle, ardından ayrılık ve yeniden garip bir barışma hikayesiyle. Ve en son da…

İbiza Rüyası mı Kabusu mu?

Şeyma ve Meedo ilişkisinde her şey İbiza’da değişmeye başladı. O ana kadar rüya gibi giden ilişki İbiza’da daha da yükseldi ve bir anda önce hamilelik sonra da evlilik teklifi meselesi gündeme geldi. Buraya kadar hiçbir sorunları olmayan ve rüya bir hayat yaşayan ikili bir anda ayrılma kararı aldı. Çünkü Meedo’nun Şeyma’ya taktığı yüzükten başka diğer birçok hediyeye her şeyin sahte olduğu iddiası ortaya çıktı.

Hazır mısınız?

blank

Her şey bu derece karışmışken Meedo’dan akılları karıştıran bir açıklama geldi. “Hazır mısınız?” diyen Meedo bu soruyu sorduğunda neye hazır olup olmayacağımızdan bahsetmedi. Ama hemen akabinde sosyal medyaya Şeyma için aldığı her şeyin faturasını yayınlayabileceğini söyledi. Fakat belli ki Meedo sadece bu kadarını söylememiş. Sabah gazetesi yazarlarından Sonat Baharı’ı arayarak ona da epey bir şey söylemiş Mısırlı sevgili Meedo.

Sonat Bahar İfşası

blank

Bugün tüm sosyal medya Meedo’nun yaptığı bir story paylaşımı ile çalkalandı. Meedo üşenmeyip koskoca bir paragraf yazıp Şeyma ile ilişkisinin bitişi konusunda Şeyma’yı koruyan yerden bir açıklama yaptı. Şeyma’nın hayat tarzı ile kendisinin farklılığını, Şeyma’nın ilişkiyi çok göz önünde yaşadığını ama bundan dolayı artık onu suçlamadığını vs. vs. Ama işte tam da burada devreye giren Sonat Bahar Meedo’ya özetle “Açtırma benim ağzımı!” diyor. Kendisini telefonla aradığını söyleyen Sonat Bahar, Meedo’nun kendisini arayıp ilişkiye dair yaşadığı şeyleri aktardığını söylüyor. Hatta Meedo’nun “Senden ricam benimle bir araya gel, beni dinle, elimdeki tüm faturaları gör ve gerçeği ortaya çıkar. Benim tarafımı tutmanı, Şeyma’nın tarafını tutmanı istemiyorum. Gerçek ortaya çıksın.” dediğini iddia ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz