Alice Müzikali İkinci Yılında: Ezgi Mola ve Serenay Sarıkaya Alice’in İkinci Yılını Sosyal Medyadan Kutladı

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Alice Müzikali İkinci Yılında: Ezgi Mola ve Serenay Sarıkaya Alice’in İkinci Yılını Sosyal Medyadan Kutladı

Kadrosunda Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Şükrü Özyıldız ve Merve Dizdar gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Alice Müzikali ikinci yılını doldurdu. Gösterimi yapıldığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran Alice Müzikali prömiyerinin üzerinden tam iki yıl geçti.

Alice’in İkinci Yılı

Prömiyeri 8 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilen Alice Müzikali, geçtiğimiz gün seyirci karşısına çıkmanın ikinci yılını da doldurmuş oldu. Büyük emek verilen müzikalin ilk gösterim tarihini oyuncular unutmadı.

Müzikalde Yer Alan Oyuncular İkinci Yılı Sosyal Medyadan Kutladı

blank

Koreografisini başarılı koreograf Beyhan Murphy’nin üstlendiği Alice Müzikali’nin prömiyer tarihini hatırlayan ilk kişi de Murphy oldu. Ünlü koreograf, sosyal medya hesabından “Tam iki sene önce Alice Müzikali prömiyer yapmıştı.” notu ile paylaştığı bir fotoğrafla kutladı. Murphy’nin ardından oyuncular da bu özel günü atlamadı.

Müzikalin Başrolü Serenay Sarıkaya da Bu Önemli Tarihi Atlamadı

blank

Müzikalin ‘Alice’i olan Serenay Sarıkaya da Instagram hesabından paylaşım yaparak, Alice müzikalinin ikinci yılını kutladı. Müzikal ilk gösterime başladığı günden beri büyük ilgi görmüş, bir kere izleyen yeniden izlemek için gün sayar olmuştu.

Ezgi Mola ‘Kraliçe ve Alice’i Paylaştı

blank

Müzikalin ‘Kraliçe’si olan Ezgi Mola, prömiyerden bir fotoğraf paylaşarak, Alice’in ikinci yılını kutlamış oldu. Alice ve Kraliçe’nin sahnesinden bir görüntü paylaşan Mola, Serenay Sarıkaya’yı etiketlemeyi de ihmal etmedi.

İyi Ki Alice

blank

Alice müzikalinin afişini sosyal medya hesabından paylaşan Merve Dizdar, “İyi ki.” notunu düşerken, Şapkacı rolünü oynayan Şükrü Özyıldız da Beyhan Murphy’nin paylaşımını kendi hikayesine ekledi.

Şu sıralar koronavirüs nedeniyle ertelenen Alice Müzikali’nin bir an önce gösterimlere başlaması için can atıyoruz. Nice yıllara Alice…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz