Birkan Sokullu’nun En Kıymet Verdiği İş Bu Diziymiş: “Mesleği neden seçtiğimi hatırlattı”

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Birkan Sokullu’nun En Kıymet Verdiği İş Bu Diziymiş: “Mesleği neden seçtiğimi hatırlattı”

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, “beMAN” dergisi için verdiği röportajda şaşırtan açıklamalar yaptı. Sokullu, aşk ve iş hayatı hakkında hiç bu kadar net olmamıştı.

Birkan Sokullu

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, beş sene önce “Hayat Şarkısı” dizisiyle yaptığı büyük çıkışın ardından ülkenin en popüler oyuncularından biri oldu. Onu Netflix’in en afili yapımından Türk işi vampir dizisi “Yaşamayanlar”a kadar tüm kaliteli işlerde izledik! Ünlü oyuncunun iptal olan Netflix dizisinin ardından ekrana dönüşü yine muhteşem oldu.

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu, bu sezonun en flaş işlerinden “Masumlar Apartmanı” dizisinde canlandırdığı Han karakteri sayesinde kariyerinde yeni bir dönüm noktası yaşadı. Ama hayran kitlesi arttıkça ünlü oyuncu daha da gözden uzak olmaya çalışıyor. Onu ancak sık sık verdiği dergi röportajlarında görebiliyoruz.

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu, bu ay da “beMAN” dergisi için röportaj verdi. Verdiği cevaplar bizi şaşırttı çünkü iş ve aşk hayatı hakkında hiç bu kadar net açıklamalar yapmamıştı!

“Direksiyonu nereye kıracağım belli olmaz”

birkan sokullu

Birkan Sokullu, aslında profesyonel bir basketbolcu! Oyunculuk, artık basketboldan zevk almadığı ve bir arayışa girdiği dönemde karşısına çıkmış. “Belki biraz olgun, belki de çok genç olmanın verdiği cesaretle bir karar alıp, hayatımda bir değişiklik yaptım” diyor. Oyunculuk için de, “Şu an bundan keyif alıyorum ama hayatımın başka bir döneminde direksiyonu nereye kıracağım belli olmaz” diyor! Görünen o ki, ünlü oyuncu kendisini iyi tanıyan ve hayatı akışında yaşamayı bilen biri.

Ancak Sokullu, basketbolda olduğu gibi oyunculuğun da hep hayatında olacağını söylüyor. İleride de yazarlık ya da yönetmenlik yerine anlatmak istediği konuların tamamını tasarladığı bir proje yapmak istiyor. Şu anki hedefi ise oyunculuk konusunda yurt dışında önemli şeyler yapmak!

En Kıymetli İşi O Diziymiş!

Birkan Sokullu

Kariyerinde hızla yükselen Birkan Sokullu, uzun süre dizilerde oyunculuk yaparak ilerlediğini söylüyor. Bu süreçte en önem verdiği iş ise “Kurt Seyit ve Şura” dizisiymiş! Çünkü oynadığı karakterle bütünleşme halini ve mesleği neden seçtiğini tekrar hatırlatan bir dizi olmuş. Biz bu soruya “Hayat Şarkısı” ya da “Masumlar “Apartmanı” cevabı gelir diye düşünmüştük!

“Aşka dair radikal kararlar alabilirim”

Birkan Sokullu Eda Gürkaynak

Birkan Sokullu, oynadığı Han karakteri gibi gizli saklı işler yapmayacağını ama aşka dair radikal kararlar alabileceğini söylüyor. Buna da şu an Eda Gürkaynak’la yaşadığı ilişkiyi örnek gösteriyor: “İstanbul ve New York arası bir ilişkiyi sürdürmeyi istemek böyle bir karar olabilir!”

İlişkide ise tavrı yine aynı, aşkı geldiği gibi yaşıyor. En önem verdiği şeyin de açık iletişim olduğunu söylüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz