Alişan Annesine Yaptığı Doğum Günü Sürpriziyle Herkesi Duygulandırdı: “Allah Başımızdan Eksik Etmesin”

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Alişan Annesine Yaptığı Doğum Günü Sürpriziyle Herkesi Duygulandırdı: “Allah Başımızdan Eksik Etmesin”

Tüm Türkiye’nin hayranlıkla takip ettiği Alişan’dan herkesi duygulandıran bir paylaşım geldi. Annesi Suzan Yenilmez Tektaş’ın doğum gününü Instagram hikayesinde kutlayan Alişan, duygusal bir not eklemeyi de ihmal etmedi.

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez baba olan Alişan’ın annesiyle arasındaki sıkı bağ tüm sosyal medya tarafından biliniyor. Beraber fotoğraflarını sık sık paylaşan ve özel günleri kutlayan anne-oğul, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Alişan, annesi Suzan Yenilmez Tektaş’ın doğum günü için Instagram hikayesinde duygu yüklü bir seri paylaştı.

“Allah Seni Başımızdan Eksik Etmesin”

blank

Alişan annesi Suzan Hanım’ın doğum gününü kutlamak için önce beraber oldukları eski bir fotoğrafı paylaştı. Daha sonra annesiyle çekildiği güncel fotoğrafları da paylaşan Alişan, annesini adeta geçmişten geleceğe bir yolculuğa çıkardı. Ünlü yıldız, Suzan Hanım’ın Buse Varol ve torunlarıyla çekildiği pozları da bu sürpriz hikaye serisine ekledi.

blank

Sıcacık aile fotoğraflarından oluşan Instagram hikaye serisinde, ünlü sanatçı Alişan’dan annesine bir not da vardı. Önce annesinin doğum gününü kutlayan Alişan, sonra “Allah seni başımızdan eksik etmesin” diye dua etti. Son fotoğrafta annesini çok sevdiğini söyleyen yıldız sanatçı, aile fotoğraflarıyla sürprizini sonlandırdı.

blank

Buse Varol da Kaynanasının Doğum Gününü Kutlamayı İhmal Etmedi

blank

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol’da kaynanası Suzan Hanım’ın doğum gününü kutladı. Instagram hikayesinde kaynanası ile fotoğrafını paylaşan Varol, doğum günü dileklerini de iletti.

blank

“İyi ki doğdun canımız babaannemiz, güzel annemiz, seni çok seviyoruz. Nice beraber senelere” diye not yazan Buse Varol’un kaynanasıyla arası oldukça iyi.

Doğum Gününüz Kutlu Olsun Suzan Hanım

blank

Suzan Hanım’ın doğum gününü gönülden kutluyoruz. Umarız sevgili oğlu Alişan, güzel gelini Buse ve sevimli torunlarıyla mutlu bir hayatı olur. Yeni yaşının sağlık ve huzur getirmesi dileğiyle.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz