La Casa de Papel’in Profesör’ü Serel Yereli’nin Yeni Klibinde Oynayabilir

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

La Casa de Papel’in Profesör’ü Serel Yereli’nin Yeni Klibinde Oynayabilir

Oyuncu olarak başladığı kariyerine şarkıcı olarak devam eden Serel Yereli, hentbolcu babası için şarkı hazırladı. Dijital platformlarda yayınlanan “Daddy’s Gone” un klibinde ise Serel Yereli’nin babasını oynamak için La Casa de Papel’den tanıdığımız “Profesör”e teklif gitti.

Bodrum Masalı dizisiyle tanıdığımız Serel Yereli, bir süre önce İngiltere’ye yerleşip müzisyenlik yapmaya başladı. İngiltere’de başarılı bir çıkış yapan sanatçıyı hatırlarsanız daha önce O Ses Türkiye’de dinlemiştik.

Güzel şarkıcı, kalp krizi yüzünden hayatını kaybeden babası milli hentbolcu Serdar Yereli için şarkı hazırladı. Sözü, müziği ve düzenlemesi Serel Yereli’ye ait olan “Daddy’s Gone”un klibinde, La Casa de Papel’in Profesör’ü oynayabilir.

Londra’da Bir Türk Güzel

blank

Serel Yereli 19 Nisan 1995 yılında dünyaya geldi. Londra’da müzikal oyunculuk eğitimi alan güzel yıldız, daha sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne devam etti. Craft Atölye bünyesinde de eğitim alan güzel sanatçı İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere 4 dil biliyor.

blank

Ekran hayatına oyuncu olarak başlayan genç sanatçı, Bodrum Masalı dizisi ile büyük bir çıkış yapmıştı. Ancak biz Serel Yereli’yi Türkiye’nin yeni yıldız oyuncusu olacak diye beklerken, güzel sanatçı hepimizi şaşırttı.

İngiltere’ye yerleşip kariyerine müzisyen olarak devam etmeyi tercih eden Serel, “One Thing” single ile başarılı çıkış yaptı. Müziğiyle dünyaya açılmayı hayal eden genç sanatçı, hayallerine kavuşmak için fazlasıyla çalışıyor.

La Casa de Papel’in Profesör’ü Serel Yereli Klibinde

blank

Daddy’s Gone şarkısına klip çekmek isteyen Yereli, babasını oynaması için Álvaro Morte ile anlaşmaya çalışıyor. Netflix’in efsane dizisi La Case de Papel’in Profesör’ü olarak tanıdığımız Morte, bu teklife nasıl bir cevap verecek merak konusu.

blank

Açıkçası biz bu iki büyük yeteneği birlikte görmeyi çok isteriz. Milli hentbolcu Serdar Yereli ile Profesör’ü de benzetmedik değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz