Berkay Şahin’in Güzeller Güzeli Kızı Arya Aleyna Tilki’nin Evine Misafirliğe Gitmek İstiyormuş!

Ayşegül S.

Haberler

1 Mart 2021

Berkay Şahin’in Güzeller Güzeli Kızı Arya Aleyna Tilki’nin Evine Misafirliğe Gitmek İstiyormuş!

Manken Özlem Katipoğlu ile evli olan Berkay Şahin de sık sık mutlu ev içi hallerini sevenleriyle paylaşan ünlülerden. Arya ve Zeynep Mira adında iki kızları olan çiftin hoş paylaşımları takipçileri tarafından da ilgi ile izleniyor. Ünlü şarkıcı Berkay son olarak kızı Arya ile birlikte bir story paylaştı. Ve küçük Arya’ nın babasından bir isteği var. Bakalım neymiş?

Küçük Misafir Arya

Instagram hesabından yukarıdaki story’i paylaşan Berkay yine sevenlerini gülümsetmeyi başardı. 3 yaşındaki Arya babasına kime gitmek istediğini anlatmaya çalışıyor ama bir türlü Aleyna ismi aklına gelmiyor. En sonunda babasının yardımıyla Aleyna Tilki’yi hatırlayınca da acayip mutlu oluyor. E tabi Instagram yoluyla da olsa istek istektir. Bakalım küçük Arya Aleyna Tilki’ye ne zaman misafir olacak?

Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin Aşkı

Ailesine düşkünlüğüyle bildiğimiz Berkay Şahin’in manken sevgilisi ile evlilik kararları da bir hayli hızlı alınmış. Tanışmaları Berkay’ın klip çekimi vesilesiyle olmuş. Ama Berkay Özlem Ada’dan etkilenince onu klipte istememiş ve görüşmeye başlamışlar. Ardından da mutlu son.

Arya ve Zeynep Mira İle Taçlanan Mutluluk

2016 yılından bu yana evli olan Berkay ve Özlem Ada çiftinin bu mutlu evlilikten iki dünya güzeli çocukları var. Arya ve Zeynep Mira. Çiftin çocuklarına düşkünlüğü ise takdir edilesi. Her fırsatta çocukları ile ilgili bir paylaşımda bulunan çiftin bu paylaşımları artık sevenlerinin alıştığı bir durum haline geldi neredeyse. Ama artık büyüyorlar tabi. Bakın Arya büyümüş de Aleyna Tilki’ye misafirliğe bile gitmek istiyor artık.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz