Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün Harley Quinn Kılığında İçini Döktü: “Oyunculuğun En Keyifli Yanı..”

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün Harley Quinn Kılığında İçini Döktü: “Oyunculuğun En Keyifli Yanı..”

Sefirin Kızı dizisinin yeni transferi Tuba Büyüküstün, dizinin bir bölümünde ünlü kurgusal karakter “Harley Quinn” kılığına girdi. Kıyafeti ve makyajıyla Harley Quinn karakteriyle birebir aynı olan güzel oyuncu, Instagram hesabında oyuncu olmanın güzel yanlarından bahsederek; Harley Quinn tarzıyla yeni bir video paylaştı.

Tuba Büyüküstün

Sefirin Kızı Reytinglerde Yüz Güldürmüyor!

Bildiğiniz gibi Sefirin Kızı dizisinde radikal değişiklikler yaşanıyor. Geçtiğimiz sene ilk bölümleriyle seyircinin dikkatini cezbeden ve reyting sıralamasında zirveye oturan dizi, Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimlere ara vermşti.

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı yeniden yayınlanmaya başladıktan sonra ise büyük düşüşler yaşamaya başladı. Bu düşüşün sebeplerinden biri de oldukça iddialı başlayan yeni diziler oldu. Bir süre reytinglerde istediğini alamayan Sefirin Kızı, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu gibi iki önemli başrolün dizinden ayrılmasıyla tekerlekleri patlamış araba misali yokuş aşağı inmeye devam etti.

Sefirin Kızı

Dizi yapımcıları “Geçirgen Bağırsak Sendromu” sebebiyle diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül yerine, bir süredir ekranlarda göremediğimiz Tuba Büyüküstün’ü “Mavi” karakteriyle diziye dahil etti. Hatta uzun süre magazin sayfalarında “Rekor Ücret” manşetleriyle Sefirin Kızı dizisi konuşuldu.

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Fakat Sefirin Kızı dizisinin medyada gördüğü ilgi, reytinglere yansımadı ve herhangi bir kategoride ilk ona bile giremedi! Bunun en büyük sebeplerinden biri; önceki sene “Sefirin Kızı” ismiyle başlayan dizi ve diziye adını verecek kadar önemli bir karakter olan Nare’nin diziden ayrılmasından sonra dizi konusunun tamamen değişmek zorunda kalması!

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Neslihan Atagül’den sonra Uraz Kaygılaroğlu ve Bülent Şakrak’ın diziden ayrılmasıyla tamamen farklı bir yöne evrilen dizinin sevenleri bu gidişatı sevmemiş olacak ki; Sefirin Kızı reytinglerde hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor.

Tuba Büyüküstün

Ancak dizide bu hafta Tuba Büyüküstün’ü dünyaca ünlü kurgusal karakter Harley Quinn olarak göreceğiz! Bakalım Harley Quinn’in reytinglere bir faydası olacak mı?

Tuba Büyüküstün Harley Quinn Oldu!

Sefirin Kızı dizisinde Mavi karakterini canlandıran güzel oyuncu, rol gereği Harley Quinn kılığına girdi. Dizi setinden paylaşılan görüntülerde Tuba Büyüküstün’ü Harley Quinn olarak görmek bizi oldukça şaşırttı.

Fakat Tuba Büyüküstün anlaşılan bu halinden çok memnun. Oyuncu olmanın en güzel yanlarından birinin her zaman çocuk kalabilmek olduğunu söyleyen güzel oyuncu, Instagram hesabından bir video paylaşarak takipçileriyle hem Harley Quinn halini gösterdi hem de içini döktü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz