Alişan Aylar Süren Sessizliğini Söylemezsem Olmaz Programında Bozdu! Haberlere İsyan Etti: “Bambaşka Biri Oldum!”

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2021

Alişan Aylar Süren Sessizliğini Söylemezsem Olmaz Programında Bozdu! Haberlere İsyan Etti: “Bambaşka Biri Oldum!”

Buse Varol ve Alişan, bugün sabah saatlerinde farklı programlara katılarak haklarında çıkan ayrılık iddialarına yanıt verdiler. Özellikle Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Alişan’ın yaptığı açıklama herkesin ciğerini yaktı. Kardeşini kaybettikten sonra bambaşka biri olduğunu anlatan Alişan, kendisi hakkında ne tür haberler yapılırsa yapılsın umursamadığını ancak ailesi hakkında haber yapılmaması gerektiğini söyleyerek tüm basın mensuplarından özel ricada bulundu.

Buse Varol’dan Açıklama!

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol hakkında geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiaları çıktı. Bu iddialara ilk olarak 2. Sayfa programına bağlanan Buse Varol şu yanıtı verdi; “Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco’ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişklen ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok.”

Alişan Sessizliğini Bozdu!

Bu açıklamanın ardından Söylemezsem Olmaz programına da Alişan bağlandı ve acılarının çok taze olduğunu söyleyerek basın mensuplarından ailesi hakkında haber yapılmaması gerektiğini ve kardeşini kaybettikten sonra çok değiştiğini anlattı; “21 Temmuz’dan sonra bambaşka biri oldum, bahsederken bile çok kötü oluyorum. Ben ailemin, yeğenlerimin yanında olmaya çalışıyorum. Sadece onlar için yaşıyorum ve para kazanıyorum. Ben kendimi toparlamaya çalışıyorum bir de bunların üzerine işlerimi yapmaya çalışıyorum ve bunların üzerine de bu haberlerle uğraşıyorum. Buse bu dönemde o kadar yanımda oldu ki, o da Selçuk’u abisi gibi kardeşi gibi seviyordu. Buse ile evlendiğimizden beri ufak tefek tartışmalar haricinde birbirimize sesimizi bile yükseltmedik. Sosyal medyada o kadar fazla magazin sitesi var ki Bir tanesi haber yapıyor, ciddi gazeteler bile bunu alıp haber yapıyor. Bu haberleri ciddiye alan gazeteciler var, beni en çok bunlar üzüyor. Biz 4-5 aydır çok zor günler yaşıyoruz. Birbirimizi ayağa kaldırmaya çalışırken böyle haberlerle uğraşmak bunları yalanlamak bile bana ağır geliyor.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz