Eşi Buse Varol’la Boşanma İddialarıyla Gündeme Gelen Alişan Bakın Soluğu Nerede Aldı: Dur Durak Bilmiyor!

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2021

Eşi Buse Varol’la Boşanma İddialarıyla Gündeme Gelen Alişan Bakın Soluğu Nerede Aldı: Dur Durak Bilmiyor!

Alişan, 7’den 70’e herkesin tanıdığı ve oldukça sevdiği bir isim. Ünlü sanatçı, son zamanlarda yaşadığı acı dolu olaylarla magazin gündeminden hiçbir şekilde düşmedi. Son olarak eşi Buse Varol’la boşanma haberleri gündeme gelen ünlü sanatçı, bakın takipçilerine her şeye rağmen hayatın devam ettiğini nasıl gösterdi!

Acısı Soğumuyor!

Covid-19 ne yazık ki hepimizi olumsuz etkiledi. Bu dönemde işini kaybeden vatandaşların yanı sıra sevdiklerini kaybeden vatandaşlar da hepimizin yüreğini parçaladı. Alişan da ne yazık ki bu isimlerden biri oldu ve büyük bir kayıp yaşadı.

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı bu dönemde Covid-19 nedeniyle toprağa veren ünlü sanatçı, oldukça büyük bir acı yaşadı. Bu süreçte Alişan’ı ünlü dostları ve eşi hiçbir şekilde yalnız bırakmadı. Alişan uzun süre sessiz kaldı ve bu dönemde kardeşinin mezarının başından bir an olsun ayrılmamasıyla herkesi duygulandırdı.

Şimdilerde yeni yeni kendisini toparlamaya başlayan Alişan, bir de eşi Buse Varol’la olan boşanma haberiyle gündeme geldi. Bu durumun tamamen yalan olduğunu duyuran ünlü sanatçı, kendini işine verdi ve hayatın devam ettiğini herkese bir kez daha gösterdi.

Büyük Kutlama!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamak için sevenleriyle buluşan ve sahneye çıkan ünlü şarkıcı, ellerinde Türk bayrakları olan Türk vatandaşına unutulmaz dakikalar yaşattı ve Cumhuriyet Bayramı’nı böyle kutladı. Çalışma hayatına geri dönen ünlü şarkıcı, bir nebze olsun rahatlayabilmek için kendini işe verdi ve sevenleriyle sık sık buluşmaya başladı.

Biz de Mustafa Kemal Atatürk’ün bize en büyük armağanı olan cumhuriyetimizi canı gönülden kutluyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz