Esra Erol’da Bitmeyen Kavga Ekran Başındaki İzleyicileri Dumur Etmeye Devam Ediyor: Ali Özbir Bile Dayanamadı!

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2021

Esra Erol’da Bitmeyen Kavga Ekran Başındaki İzleyicileri Dumur Etmeye Devam Ediyor: Ali Özbir Bile Dayanamadı!

Esra Erol’un programında absürt olaylar yaşanmaya devam ediyor. Esra Erol’dan yardım isteyen Hatice Teyze ve oğlu Emrullah’tan sonra bir de Sedanur’un ailesi konuya dahil olunca ekran başındaki herkes yaşanan olaylara iyice dumur oldu! Esra Erol iki tarafı da uzlaştırmaya çalışsa da başarılı olamıyor, hatta yaşanan olaylar karşısında Esra Erol’un eşi Ali Özbir bile sessizliğini koruyamıyor.

Bu Kadarına da Yok Artık!

Geçtiğimiz haftadan beri Hatice Teyzenin derdi bizim derdimiz oldu. Oğlunun Sedanur’a kaçtığını ve kendisini bıraktığını dile getiren Hatice Teyze, oğlunun kendisini seçmesi gerektiğini ve Sedanur’u bırakmasını söylese de oğlu Nurullah kendisini dinlemiyor. Hatta Hatice Teyzenin sözleri dün Esra Erol’u bile çileden çıkartmayı başardı. Emrullah’ın eşinden ayrılıp yanına gelmesi konusunda ısrarcı olan Hatice Teyze, hem oğlunu hem gelinini hem de torununu istemediğini dile getirdikten sonra söylediği sözlerle herkesi kızdırdı; “Onu ben doğurdum, benim o!” diyen kadına Esra Erol daha fazla dayanamadı ve “Doğurdun bitti. Bizim çocuklarımız değil bunlar! Biz onları dünyaya getirdikten sonra artık bireyler.” dedi.

Ancak Esra Erol’un sözleri bununla da sınırlı değildi; “2 tane evladım var. Allah güzel günlerini nasip etsin. Doğurdum, sorumluluklarımı anne olarak yerine getiriyorum. İyi yetiştiriyorum, eğitmeye çalışıyorum, değer yargıları öğretiyorum ama o çocuklar artık benim değil. Ben sadece bu toplumda iyi bir insan olmaları için elinden geleni yapan bir anneyim. Sadece sorumluyum. Onlar artık benim değiller. Onların kendi hayatları. Bırakın şu çocukları ya!

Ortalık Durulmuyor!

Bugün ise olaya Sedanur’un ailesi de dahil olunca ortalık daha da kızıştı. Yaşanan olayların ardından sosyal medyada yıkıldı. Hatta Esra Erol’un eşi Ali Özbir bile konuya dahil olarak Sedanur’un annesinin Hatice Teyzeden daha “fena” olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz