Yoksa O Müjdeli Haber Geldi mi? Demet Akalın Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Akıllara O İddia Geldi: Yıllar Sonra Yeniden!

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2021

Yoksa O Müjdeli Haber Geldi mi? Demet Akalın Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Akıllara O İddia Geldi: Yıllar Sonra Yeniden!

Demet Akalın, her zaman magazin gündeminde olmayı başaran bir isim. İster iş hayatıyla ister aşk hayatıyla her zaman magazine manşet olmayı başaran güzel sanatçı, şu sıralar eski eşi Okan Kurt’un karıştığı bir kavga nedeniyle oldukça zorlu zamanlar geçiriyor. Bunca olumsuzluğun yanında sosyal medyayı kullanmayı ihmal etmeyen ünlü isim, bakın geçtiğimiz saatlerde nasıl bir paylaşım yaptı ve ortalığı birbirine kattı. İşte detaylar!

Birbirlerine Kenetlendiler!

Demet Akalın ve Okan Kurt, oldukça uzun yıllardır aşk yaşayan bir çift. Yıllar önce oldukça mutlu bir evlilik geçiren ve bu evlilikten bir kızları olan çift, ne yazık ki sonraları ayrılma kararı almıştı ve bu haber magazin gündemini derinden sarsmıştı.

Boşandıklarını duyuran çift, bu ayrılığa uzun süre dayanamamıştı ve barışmışlardı. Bu barışmanın ardından herhangi bir evlilik gündeme gelmemişti ve çift evlenmeden yollarına devam etmişti. Şu sıralar oldukça mutlu bir beraberlik geçiren ve kızları Hira ile birlikte mutlu bir aile tablosu oluşturan çift, bazen zorlu zamanlardan da geçebiliyorlar.

Okan Kurt’un geçtiğimiz hafta karışmış olduğu bir kavga, Demet Akalın’ı epey endişelendirmişti ve korkan şarkıcı, emniyet güçlerinden yardım istemişti. Durum böylesine ciddi görünse de sonra her şey tatlıya bağlanmıştı ve çift, bu durumunda üstesinden gelmeyi başarmıştı.

Şimdilerde yoğun iş temposuna ayak uyduran Demet Akalın, geçtiğimiz saatlerde öyle bir fotoğraf paylaştı ki, biz de dahil fotoğrafı gören herkesin aklına o soru geldi.

Yeniden Evleniyorlar mı?

Bir gelinlikçide çekilen bu fotoğrafını paylaşan Demet Akalın, ”Acaba Okan Kurt ile yeniden nikah masasına mı oturacak?” sorularını akıllara getirdi. Bu durum ile ilgili olarak ünlü şarkıcı ilerleyen zamanlarda bir açıklama yapacak mı, merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz