FOX TV’nin Ekran Yüzü Çağla Şıkel Fit Vücut İçin Ödediği Bedeli Paylaştı! Hafta Ortasında Bu Kadarı da Fazla

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

FOX TV’nin Ekran Yüzü Çağla Şıkel Fit Vücut İçin Ödediği Bedeli Paylaştı! Hafta Ortasında Bu Kadarı da Fazla

Güzel olmak kolay değil. Fit olmak hiç kolay değil. Allah vergisi de bir yere kadar sonuçta. İşte bunun farkında olan isimlerden birisi de Çağla Şıkel. Ama ünlü oyuncunun “Hafta ortası bedel ödemece” paylaşımını görenler “Bu nasıl bir farkındalıktır?” demekten kendilerini alamadılar doğrusu. İşte Çağla Şıkel’in hafta ortası bedeli!

Var mısınız Bu Bedeli Ödemeye?

Çağla Şıkel fiziğiyle ve güzelliğiyle birçok kişinin beğendiği ünlülerden. Ancak ne var ki başarılı oyuncu ve sunucu Şıkel, bu güzelliğini sadece genetik şansına bırakmayanlardan. Hatta öylesine şansa bırakmıyor ki, kimimizin ölümüne sayılar diyeceği rakamlarla ölçülebilecek egzersizlere veriyor kendisini. Bugün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımını “Hafta ortası bedel ödemece” yorumuyla paylaşan Çağla Şıkel, “Hafta ortası böyleyse hafta sonu kim bilir nasıldır?” sorusunu akıllara getirdi.

Her Şeyi Yerim!

blank

Eğlenceli ve pozitif kişiliğiyle tanıdığımız Çağla Şıkel için aslında spor neredeyse bir yaşam tarzı diyebiliriz. Daha önce verdiği röportajlarda da bunu sık sık dile getiren Şıkel, yemek konusunda yasaklarının olmadığını ama sporun hayatında vazgeçemediği en önemli şeylerden birisi olduğunu söyleyenlerden. Canı istediğinde kebap da tereyağlı ekmek de yediğini söyleyen Çağla Şıkel yemek konusunda hiçbir yasağım yok diyor. Ama eğer spor yapmazsa çok sağlıksız göründüğünü ve tüm kıvrımlarını kaybettiğini söyleyen Şıkel kendisinin oldukça farkında. Hal böyle olunca da spor ve egzersizi asla ama asla hayatından çıkarmıyor ünlü sunucu.

Boks da Var!

blank

Fitness, yoga ve binicilikle uğraşan güzel sunucu bunun yanı sıra da oğluyla birlikte boks dersleri almaya başlamış. İşi nedeniyle hem bedenen hem de beynen çok yorulduğunu söyleyen Çağla Şıkel tüm bu yorgunluğunu boks yaparak attığını anlatıyor. Oğlunun arzusuyla başlayan boks dersleri kendisine de çok iyi gediği için böylelikle boksu da bir şekilde spor çeşitlerinin arasına katıvermiş ünlü sunucu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz