Uludağ’da Snowboard Şov Yapan Hülya Avşar’ın Yüzündeki Şişlik ve Morluklar Takipçilerin Gözünden Kaçmadı!

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Uludağ’da Snowboard Şov Yapan Hülya Avşar’ın Yüzündeki Şişlik ve Morluklar Takipçilerin Gözünden Kaçmadı!

Ülkemizde uygulanan 4 günlük yılbaşı karantinasını Uludağ’da kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile geçiren Hülya Avşar hakkında “estetik yaptırdı” iddiası geldi! Hülya Avşar’ın Uludağ’da filtre, efekt ya da Photoshop olmayan doğal bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı.

Fotoğrafta en çok dikkat çeken şey ise, Hülya Avşar’ın yüzünün şiş ve mor olmasıydı. Bunu gören kişiler; “is mi yoksa, yoksa estetik mi?” sorusunu sormaktan kendini alamadı!

Derin Dekolteli Elbisesiyle Herkesi Kendine Hayran Bıraktı!

Yılbaşı gecesi; Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Yılbaşı özel programına konuk olan Hülya Avşar, 57 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle genç kızlara taş çıkarıyor! Her zaman sportif biri olarak televizyonlarda gördük Hülya Avşar’ı ancak Koronavirüs pandemisi sebebiyle herkes bu sene evlerindeydi. Avşar kızı bu zorunlu karantinayı lehine çevirerek; spora ağırlık vermiş.

Derin bacak dekolteli kıyafetiyle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Yılbaşı özel programında herkesi kendine bir kez daha hayran bırakmayı başardı!

Uludağ Tatilinin Bedeli 140 Bin TL!

Yılbaşı karantinasını, kızı Zehra Çilingiroğlu ve kardeşi Helin Avşar ile birlikte Uludağ’da geçiren Hülya Avşar’ın 4 gün için ödediği ücret belli oldu. Tam pansiyon lüks bir otelde 4 gün geçiren Avşar ailesine tam 140 bin TL fatura çıktı. Ancak otel yönetimi tarafından Hülya Avşar’a indirim yapılarak kendisinden 100 bin TL alındı.

Tatil boyunca sık sık takipçileriyle fotoğraf ve video paylaşan Hülya Avşar, Uludağ’a gitmişken snowboard şov yapmayı da ihmal etmedi!

Tatil Bahanesiyle Estetik mi Yaptırdı?

Uludağ’da kardeşi ve kızıyla beraber yılbaşı pozu veren Hülya Avşar’ın; efektsiz, filtresiz ve Photoshopsuz fotoğrafı ortaya çıktı! Fotoğrafta en dikkat çeken şey ise Hülya Avşar’ın yüzündeki şişlik ve morluklar oluyor. Hülya Avşar’ın yüzündeki siyahlıklara, bazı kullanıcılar estetik izleri derken, bazıları ateş isi şeklinde yorum yaptı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz