Alişan Instagram Videosundaki Kadını Işın Karaca’ya Benzetince Ortalık Karıştı: “Sadece Biraz Asabileşmiş!”

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Alişan Instagram Videosundaki Kadını Işın Karaca’ya Benzetince Ortalık Karıştı: “Sadece Biraz Asabileşmiş!”

Uzun yıllardır televizyon ekranlarında boy göstermeye devam eden Alişan, sık sık yakın arkadaşlarıyla didişmekten de keyif alıyor. Her fırsatta hem sosyal medyada hem de televizyonda sevenlerini güldürmekten geri durmayan Alişan, bugün Instagram’da gezen videodaki Hintli kadını Işın Karaca’ya benzetince ortalık karıştı!

Alişan

Sabah Programı Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Alişan’ın televizyon serüveni bir dönemin efsanesi Cennet Mahallesi dizisiyle başladı. Hatta Cennet Mahalle’sinin ilk bölümlerinde Ferhat karakterini canlandıran Alişan’a dublaj yapılıyordu! Evet, asıl mesleği şarkıcılık olan birine dizide dublaj uygulamak ne kadar doğru bu kısım tartışmaya açık ama yapım ve set ekibi hata yaptığını anlayınca; Alişan kendi sesiyle dizide var olmaya devam etti.

Cennet Mahallesi

Diziden sonra ise Cennet Mahallesi’ndeki partneri ve yakın arkadaşı Çağla Şıkel’le birlikte yarışmalar sunmaya başlayan Alişan; en sonunda kendisini sabah programları sunarken buldu. Bir erkek olarak özellikle de orta yaşlı kadınların seyrettiği programlarda kendini sevdirmek oldukça zordur. Ancak Alişan zoru başardı ve sabah programlarının aranan sunucularından biri haline geldi.

Demet Akalın ve Alişan

Uzun yıllar Çağla Şıkel’le birlikte farklı kanallarda programlar sunmaya devam eden Alişan, son olarak bir dönem küs olduğu Demet Akalın’la Star TV’de “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programında yer almaya başladı. Program başlamadan önce yakın çevresinden destek göremeyen Alişan; “Demet’le anlaşamazsınız, program sezon sonunu göremez!” diyenlere en güzel cevabı reytinglerde verdi!

Alişan ve Demet Akalın

Alişan Işın Karaca’yı Ti’ye Aldı!

Tabii hem Demet Akalın hem de Alişan sabah programına genellikle yakın arkadaşlarını çağırıyor. Mesela geçtiğimiz haftalarda ikili ile yakın arkadaş olan Işın Karaca güçlü sesiyle herkesin kulağının pasını sildi! Bol kahkahalı bir bölümden sonra Alişan Instagram’dan da Işın Karaca ile dalga geçmeyi ihmal etmedi. Sosyal medyada Hintli bir kadın şarkıcının “garip” şarkı söylediği bir video kısa sürede oldukça popüler oldu.

Televizyonun hınzır çocuğu Alişan da bu Hintli kadının şarkı söyleme şeklini Işın Karaca’ya benzetti ve videoyu; “Pandemi bitmiş, yasaklar kalkmış ve @isinkaraca ilk konserinde.. Sadece biraz asabileşmiş tavır olarak??” notuyla Instagram’da paylaşınca ortalık karıştı! Alişan’ın bu ti’ye alması Işın Karaca dahil herkesi çok güldürdü. Hatta güzel şarkıcı Alişan’ın paylaşımına yorum yapmaktan da geri durmadı; “Sinir var bende ??”

blank

Alemsin Alişan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz