Buse Varol Anneliği Çok Sevdi! Fenomen İsmin Tüm Dünyası Artık Sadece Çocukları

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Buse Varol Anneliği Çok Sevdi! Fenomen İsmin Tüm Dünyası Artık Sadece Çocukları

Buse Varol Instagram’ın en ünlü annesi. Alişan ile mutlu ve huzurlu yuvalarını sosyal medyadan paylaşmaya çekinmiyor. Ünlü fenomenden çocuklarıyla beraber yepyeni bir paylaşım daha geldi.

alişan-buse varol

Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol, Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Çok geçmeden ünlü çiftimiz büyük bir düğünle dünyaevine girmişti. Geçiğimiz aylarda ikinci çocukları Eliz’i kucaklarını alıp mutluluklarını ve ailelerini büyüten Alişan ve Buse Varol magazin dünyasının en gözde çifti haline geldi.

alişan-buse varol

Evlenip anne olmasıyla ekranlardan uzun süre uzak kalan Buse Varol yaptığı paylaşımlarla tam 1,4 milyon takipçiye ulaşarak adeta bir Instagram fenomenine dönüştü. Özellikle annelikle ve çocuklarıyla ilgili paylaşımlar yapan güzel oyuncu Instagram’ın en sevilen annesi.

“Benim Dünyam”

Geçtiğimiz günlerde hatırlarsanız Buse Varol hızını alamamış sevimli çocuklarını ve mutlu yuvalarını tüm Türkiye’de görsün diye Galata Kulesine mutlu pozlarını yansıtmıştı. Berfu Yenenler gibi aile hayatını paylaşacağı bir Youtube kanalı açma fikri olan Buse Varol, anlaşılan mutlu yuvasını tüm Türkiye’ye göstermeye kararlı.

alişan-buse varol

Fenomen isimden anne-çocuklu yepyeni bir paylaşım daha geldi. Buse Varol, oğlu Burak ve kızı Eliz’i kucakladığı bir poz verdi. Ev hali ile ayna karşısında poz veren Instagram annesinin ve sevimli çocuklarının o pozu sosyal medyada kalpleri eritti. Buse Varol çocuklarını kucakladığı o fotoğrafa ise “Benim Dünyam” diye not düştü.

Onları Artık Sadece Instagram’da da Görmeyeceğiz

alişan-buse varol

Ekranlardan uzak kalıp anneliğin tadını çıkaran Buse Varol, sevenlerine müjdeli haberi verdi. Magazin dünyasının en gözde çiftini çok yakında kamera karşısına geçecek. Birlikte bir dizi projesinde oynayacak Buse Varol ve Alişan merakla beklenen yaz dizisi için ayrıntıları henüz vermedi. Instagram’da aşklarıyla büyüleyen ünlü çiftimiz ekranlarda birlikte nasıl olacak, ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz