İş İlanı Gibi Arkadaş İlanı: Bahar Candan Dolgun Ücretle Arkadaş Arıyor!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

İş İlanı Gibi Arkadaş İlanı: Bahar Candan Dolgun Ücretle Arkadaş Arıyor!

Attığı her adımla olay yaratmayı başaran Bahar Candan, şimdi de arkadaş aramaya başladı. Sosyal medya hesabından iş ilanı gibi arkadaş ilanı yayınlayan Candan, taliplere dolgun ücret+sgk+yemek imkanı sunuyor.

Moda Programı ile Ünlü Oldu!

İşte Benim Stilim adlı moda yarışması ile tanınan Bahar Candan, o günden beri ardı arkası kesilmeyen vukuatlarıyla gündeme geliyor. İsmini en çok duyuran vukuatı ise kardeşi Nihal Candan ile birlikte, Murat boz ve Eser Yenenler ile basılmaları olmuştu.

Uludağ’da Darp Edildi

blank

Olayların kadını Bahar Candan, geçtiğimiz aylarda sevgilisi ve arkadaşları ile tatil için Uludağ’a gitmiş ve başına gelmeyen kalmamıştı. Uludağ’da katıldığı bir partide, kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğrayan Candan’ın yüzüne yaklaşık 10 dikiş atılmış, ve geceyi hastanede geçirmişti. Sonradan adının Murat olduğu öğrenilen saldırgan nöbetçi mahkemeye çıkarılmış, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Her Pozu Olay Oluyor!

blank

Bir şekilde gündemde kalabilmek için, sürekli ilginç pozlar veren Bahar Candan’ın her paylaşımı olay oluyor. Kah tesettüre girip, kah frikik vererek sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflar, takipçileri tarafından zehir zemberek yorumlar alıyor. Bahar Candan’ın bu halleri kimi takipçilerinde hayranlık, kimi takipçilerinde nefret uyandırıyor.

Şimdi de Eleman Arar Gibi Arkadaş Arıyor!

Ünlü sosyal medya fenomeni Bahar Candan, tam kapanmanın başlangıcından önce alışverişe çıkıp, kapanma günleri için 17 çift ayakkabı aldığını söyledi ve dün sosyal medya hesabında, aldığı ayakkabıları gösteren onlarca video paylaştı. Ancak paylaşımlarında ayakkabılarını göstermekle kalmadı, çok yalnız olduğundan yakındı. Son olarak ise iş ilanı verir gibi arkadaş ilanı verdi. ‘Bahar Candan’a Arkadaş Aranıyor’ notu ile paylaştığı videoda takipçilerine, arkadaşı olacak kişiye 5 bin TL maaş, 3 ana öğün ve bir ara öğün vereceğini duyuran Candan, sosyal güvenceyi de ihmal etmedi. Ayrıca tek isteğinin kendisiyle doğru düzgün arkadaşlık kurması olduğunu ekledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz