Alişan Kendisine Gönderilen “Samimi Arkadaşlık İlanı” Mesajını İfşa Etti: “Gerçek Aşkımı 4 Yıl Önce Buldum!”

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Alişan Kendisine Gönderilen “Samimi Arkadaşlık İlanı” Mesajını İfşa Etti: “Gerçek Aşkımı 4 Yıl Önce Buldum!”

Ünlü türkücü Alişan bugün kendisine gönderilen bir tanıtım mesajını Instagram hesabında paylaşarak; hem şirketi ifşa etti hem de sitemini komik bir yolla dile getirmiş oldu! Nedir bu spam mesaj ve e-postalardan çektiğimiz bizim arkadaşlar?

Alişan

Alişan O Mesajı İfşa Etti!

Bildiğiniz gibi hemen hemen herkese bazı dönemlerde “spam” olarak adlandırılan, istenmeyen mailler ya da mesajlar gelebiliyor. Numara ya da mail adreslerimizi bir şekilde ele geçiren şirketler; bazen taciz edercesine arayarak, bazen tanıtım SMS’leri göndererek, bazen de mail yoluyla kendi ürünlerinin ya da hizmetlerinin tanıtımını yapıyor.

blank

Şirketler numaraları nasıl ele geçiriyor bilinmez ama bu tacizlerin ünlülere de uygulandığını Alişan sayesinde öğrenmiş olduk! Artık ünlü türkücüye kaç kere mesaj gönderildiyse; son çare olarak Instagram hesabından, gönderilen mesajları ifşa ederek işi goygoya vurmaya başlamış! Bir arkadaşlık sitesinden gelen tanıtım mesajını storysinde paylaşan Alişan, şirkete esprili bir göndermede bulunmaktan da geri durmuyor; “Teşekkür ederim mesajınıza ama geç kaldınız. 4 yıl önce buldum ben gerçek aşkımı, para da kazanıyorum şükürler olsun!

Yazın Kamera Karşısına Geçecekler!

Eğlenceli kişiliğini Instagram hesabında da belli etmeyi seven Alişan; eşi Buse Varol’a da sevgisini göstermeyi ihmal etmiyor. Hatta Alişan’ın söylediğine göre; çiftimiz yaz aylarında beraber kamera karşına geçecekmiş! İlk olarak 4 sene önce bir dizi setinde başlayan Alişan ve Buse Varol aşkı; dizi setinde de devam edecekmiş!

Şu ana kadar henüz bir anlaşmaya varılmamış olsa da; Buse Varol ve Alişan’ı aynı dizide görmek hepimizi oldukça memnun edecek. Alişan ve Buse Varol’un ne kadar başarılı oyuncular olduklarını biliyoruz. Bakalım bizleri nasıl bir dizi projesi bekliyor? Yakında göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz