7 Bin TL İçin Ortalığı Karıştıran Gariban Demet Akalın’dan Şok Hira İtirafı: “Like Almayınca Saatlerce Ağlıyor!”

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

7 Bin TL İçin Ortalığı Karıştıran Gariban Demet Akalın’dan Şok Hira İtirafı: “Like Almayınca Saatlerce Ağlıyor!”

Dün akşam oldukça ilginç anlara şahit olduk! Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın küçük kızı Hira’nın Tiktok’a ve sosyal medyaya ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Sık sık anne-babasıyla videolar çeken Hira, sevdiği Tiktokerlarla görüşme fırsatı da elde etti. Ancak dün akşam yaşananlar herkesi oldukça şaşırttı!

Demet Akalın

Demet Akalın Tiktok’a Nefret Kustu!

Dün akşam saatlerinde Demet Akalın’ın kızı Hira tabletinden sevdiği Tiktokerların videolarını izlerken; “uzunmakarna” kullanıcı adıyla Özgür Balakar’ın açmış olduğu canlı yayına katılıyor. Bilmeyenler varsa kısaca anlatayım; Tiktok’ta sadece videolar paylaşılmıyor. Belirli bir takipçi sayısına sahip olan kişiler canlı yayın açarak hem sevenleriyle sohbet ediyor hem de takipçilerinden gelen ücretli hediyeleri kabul ediyor. Bu sayede Tiktok’tan para kazanabiliyorlar. Her hediyenin parasal bir karşılığı var ve canlı yayın sonunda bu hediyeler nakit paraya çevrilerek; Tiktok hesabında birikiyor. Kısaca, kullanıcılar sevdikleri yayıncılara para gönderebiliyor diyebiliriz.

Demet Akalın ve Özgür Balakar

Sosyal medyadan para kazanmak herkesin hayali olduğu için Türkiye’de de birçok kişi Tiktok’ta canlı yayınlar açarak hediyeler topluyor. Canlı yayın açan kişilerden biri de Tiktok’un sevilen fenomenlerinden “uzunmakarna” adıyla tanınan Özgür Balakar. Özgür’ün canlı yayınını rutininde devam ederken; Demet Akalın’ın kızı Hira canlı yayına katılıyor ve Özgür’e toplamda 7 bin TL’lik hediyeler gönderiyor.

Demet Akalın ve Özgür Balakar

Annesinden habersiz Özgür’e 7 bin TL’lik hediye gönderen Hira’nın yaptığı ortaya çıkınca; Demet Akalın çileden çıktı! Instagram hesabından sitemini dile getiren güzel şarkıcı; Özgür Balakar’a ve Tiktok’a “dolandırıcı” dedi ve geçtiğimiz günlerde desteklediği sosyal mecranın kapatılmasını istedi! Demet Akalın, kısa süre içinde paylaştığı storyleri silmiş olsa da; sosyal medyada yayılan görüntülere Özgür Balakar’dan cevap gecikmedi.

Demet Akalın ve Özgür Balakar

Az Like Gelince Ağlıyormuş!

Kendini savunan Özgür, kimseden zorla bir şey almadığını ve hediyeleri gönderen kişinin Hira olduğunu öğrenince teşekkür ettiğini söyleyerek; “Ben kimseden bir şey talep etmedim. Geri atarım Demet Abla sakinleş derdimiz para olsun” diyerek 7 bin TL’yi geri gönderebileceğini söyledi.

Bugün ise Star TV’de Alişan’la sabah programı yapan Demet Akalın, Hira’nın Tiktok’u çok sevdiğini ve az like alırsa saatlerce ağladığını dile getirdi! Hatta tekrar 7 bin TL konusuna değinerek; “Hira’nın saf temiz duygularını kullanmışlar. Dün dünyası yıkıldı biraz. Normalde deliliğim tutar bağırım çağırırım ama bu sefer onun suçu olmadığını söyledim çünkü Hira ısrarla ‘Anne yemin ederim ben bir şey göndermedim, ben karttan bir şey almadım!’ dedi. Normalde Hira’nın haftalık 89 TL oyun hakkı oluyor, benim kontrolümde oluyor ama dün talihsiz bir olay yaşandı!” açıklamasını yaptı.

Tabii Demet Akalın’ın kredi kartı bilgileri neden Hira’nın tabletinde kayıtlı, orası da ayrı bir olay!

https://www.tvyayinakisi.com/tovbeler-tovbesi-fazil-say-safiye-soyman-ve-faik-ozturk-birbirine-girdi-seren-serengil-ve-arto-da-olaya-karisti/
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz