Entrikaların Sonu Gelmiyor! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Yeni Planlara Göz Kırptı: “Özüme döndüm”

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Entrikaların Sonu Gelmiyor! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Yeni Planlara Göz Kırptı: “Özüme döndüm”

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, “Yasak Elma”da oynadığı Şahika karakteriyle ilgili komik paylaşımlar yaparak herkesi çok güldürüyor. Ünlü oyuncu, bu kez “özüne dönen” Şahika’yı paylaştı.

Nesrin Cavadzade

Başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade, FOX’un dört sezondur devam eden fenomen dizisi “Yasak Elma”nın en önemli karakterlerinden Şahika’yı oynuyor. Entrika ve “yılanlık” kraliçesi Şahika, önce herkesi gıcık etti, sonra da izleyenlerin gönlüne taht kurdu. Özellikle son sezonda Şevval Sam’ın oynadığı Ender karakteriyle birlikte çetrefilli entrikalara imza attılar. Dizi geçen ay tavan yapan ratingini herhalde en çok Nesrin Cavadzade’ye borçludur. “Şahika ölecek mi?” geriliminin üzerine gelen rüya bölümünü bile Şahika tek başına götürdü!

Şahika Dünya Tatlısı Oldu!

nesrin Cavadzade

Hikayeyi pat diye değiştirebilme özelliğiyle bilinen “Yasak Elma” senaristleri, geçen bölümde bu işi biraz abarttı. İzleyiciler için tam bir hayal kırıklığı olan son bölümde 5 senelik bir zaman atlaması yaşandı. Her şey o kadar çok değişmişti ki, izleyiciler büyük bir merakla ekran başına oturdu. O gece “Yasak Elma” hakkında binlerce tweet atıldı!

Bölümün en çok şaşırtan yanı ise Şahika’nın dünyalar tatlısı bir insana dönüşmesiydi. İzleyiciler şoke oldu ve “orijinal” Şahika’ya olan özlemlerini haykırdı!

Herkes Şahika’nın yeni haline çok üzülmüştü!

Neyse ki, dün akşam “yılan” Şahika tüm ihtişamıyla geri döndü!

“Özüme döndüm”

Nesrin Cavadzade story

Nesrin Cavadzade de Şahika’nın eski haline dönmesinden çok mutlu olmuş. Yaptığı paylaşımlarla her zamanki gibi takipçilerini çok güldürdü!

Nesrin Cavadzade Erdal Özyağcılar story

En “tatlı” yemekler için Şahika’nın evine konuk olun!

Nesrin Cavadzade story

Ne izleyici ne de Nesrin Cavadzade “iyi” Şahika’ya bir bölüm bile tahammül edemedi. Entrika kraliçesi Şahika’yı izlemeye ise doyum olmuyor. Umarız, “Yasak Elma” yeni rüya bölümleriyle değil bu şekilde devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz