Şiddete Sessiz Kalmadılar! Hadise’den Uraz Kaygılaroğlu’na Kadar Pek Çok Ünlü Bahar Candan’a Destek Oldu

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Şiddete Sessiz Kalmadılar! Hadise’den Uraz Kaygılaroğlu’na Kadar Pek Çok Ünlü Bahar Candan’a Destek Oldu

Katıldığı moda programıyla ünlenen Bahar Candan, ağır bir şiddet görmüş ama ona şiddet uygulayan Murat D. serbest bırakılmıştı. Pek çoıldık ünlü Bahar Candan için açılan sosyal medya kampanyasına destek oldu.

Bahar Candan

Bahar Candan, katıldığı moda programlarıyla tanıdığımız ve hep bıcır bıcır gördüğümüz bir isim. Ama son günlerde korkunç bir olay yaşadı. Geçen hafta Uludağ’da Murat D. isimli arkadaşının saldırısına uğrayan Bahar Candan’ın yüzüne on dikiş atıldı. Murat D. saldırıdan sonra gözaltına alınsa da adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı.

Cep Telefonuyla Vurdu

Bahar Candan

İddiaya göre, Bahar Candan, erkek arkadaşı Murat D. ile Uludağ tatiline gitti. Murat D. ve arkadaşlarıyla birlikte otele yerleşen Candan, geçen çarşamba akşamı lobide biriyle konuşmaya başladı. Ama odaya çıkınca Murat D. ve Bahar Candan arasında “Neden başkasıyla konuşuyor, selam veriyorsun?” tartışması çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma esnasında Murat D., cep telefonuyla Bahar Candan’ın yüzüne vurdu.

Bahar Candan

Sesleri duyan otel çalışanları hemen jandarmayı aradı. Bahar Candan da devlet hastanesinin yolunu tuttu. Hastanede, Bahar Candan’ın yüzüne tam 10 tane dikiş atıldı! Jandarma ekipleri Murat D.’yi gözaltına alsa da, mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Skandal kararın ardından binlerce sosyal medya kullanıcısı Twitter’dan “BaharCandanYalnızDeğildir” etiketiyle destek kampanyası başladı. Ünlüler camiasından kimsenin ses çıkarmamasına da büyük bir tepki vardı. Neyse ki, durum bugün değişti!

Hadise ile Başladı

Hadise

Sosyal medyada başlayan destek kampanyası, bugün ünlüler arasında da yankı buldu. Hadise başta olmak üzere pek çok ünlü Bahar Candan’a yaşatılanlara tepki gösterdi.

Hadise story

Demet Özdemir de sessiz kalamayan isimlerden biriydi.

Tabii ki Hazal Kaya da Bahar Candan’ın yanında durdu.

Hazal Kaya story

Uraz Kaygılaroğlu özel bir söz söylemese de destek olan az sayıdaki ismin arasındaydı.

Uraz Kaygılaroğlu story

Enis Arıkan da şiddete sessiz kalmayan isimlerdendi.

Enis Arıkan story

Susmayalım bitsin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz