Alişan Kendisine ve Ortisi Demet Akalın’a İnanmayan Herkese Haddini Bildirdi: “Geçinemezsiniz Dediler!”

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Alişan Kendisine ve Ortisi Demet Akalın’a İnanmayan Herkese Haddini Bildirdi: “Geçinemezsiniz Dediler!”

Alişan ve biricik ortisi Demet Akalın 2020’nin yazından beri Star TV’de “Demet ve Alişan’la Sabah Sabah” isimli sabah programını beraber sunuyor! Geçmiş yıllardan beri bir küs bir barışık arkadaşlıklarını devam ettiren ikili ilk defa aynı projede buluştu. Yıllar sonra aynı stüdyoyu paylaşmaya başlayan Demet Akalın ve Alişan ilk başlarda istedikleri reytingleri alamamış olsa da; zaman içerisinde kendilerini seven kişileri programa bağlamayı başardı!

Demet Akalın’la Sabah Programı Yapıyor!

Bugün ise iki kankigilin beraber çalışmaya başlamasının 8. ayı, kendilerine gelen kötü yorumlara sitem eden Alişan; Instagram hesabından bir post paylaşarak hem kendisini ve Demet Akalın’ı övdü hem de 8 ay önce “Bu program tutmaz, kavga edersiniz geçinemezsiniz!” diyenlere haddini bildirmiş oldu.

Zaten Alişan’ın sunuculuk başarısını tartışmaya bile gerek yok! İlk olarak türkücü kimliğiyle karşımıza çıkan Alişan; bir dönemin efsanesi Cennet Mahallesi dizisiyle oyunculuğa da adım attı. Cennet Mahallesi’nin popülerliğinin ardından dizideki rol arkadaşı Çağla Şıkel’le birlikte program ve yarışmalar sunmaya başlayan Alişan; zaman içerisinde ekranların aranan yüzü haline geldi.

Alişan Eleştiri Yapanlara Acımadı!

Uzun yıllar boyunca Çağla Şıkel’le birlikte gündüz kuşağı ya da sabah programları sunmaya devam eden Alişan; 8 ay önce yeniden ekranlarda boy göstermeye başladı. Fakat bu sefer yanında Çağla Şıkel değil ortisi Demet Akalın vardı! Geçmiş yıllarda bir küs bir barışık arkadaşlıklarına devam eden ikili, ilk kez aynı stüdyoyu paylaşmaya başladı. Tabii Demet Akalın’la geçinmek zordur; fakat Alişan, ortisiyle uyum içinde tam 8 ay geçirdi!

Instagram hesabından Demet Akalın’la çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Alişan; hem programın 8. ayını kutladı hem de zamanında kendisine destek yerine köstek olanlara haddini bildirdi! “Bugün 8. ayımızı bitiriyoruz programımızda. ‘Yaz sonu biter’ dediler, ‘kavga edersiniz geçinemezsiniz’ dediler, ‘rating alamazsınız sezon sonunu göremezsiniz’ dediler, dediler de dediler 🙂 Çok şükür bugüne kadar geldik. Kanalımıza, yapımcımıza, ekip arkadaşlarımıza, konuk olan sanatçı ve uzmanlarımıza ve bizimle olan izleyicilerimize teşekkür etmek istedim bugün kendim ve ortim @demetakalin adına.. Teşekkürler ?? @startv @globalmedya Bugün @ismailyk kardeşim konuğumuz ve çok güzel bir program olacak İnşallah, bekliyoruz.. @demetvealisanile”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz