Yok Artık: Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan “Yanlışlıkla” Pakistanlı Bir Kadınla Evlenince Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Yok Artık: Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan “Yanlışlıkla” Pakistanlı Bir Kadınla Evlenince Ortalık Karıştı!

Show TV’nin sevilen dizilerinden Arıza; dün akşam yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti! Büyük umutlarla başlayan; Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı dizi reyting savaşına yenik düştü. Dün akşamdan beri Arıza’nın final bölümü sosyal medyanın dilinden düşmezken; bugün oldukça garip bir olay yaşandı! Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan Google tarafından evlendirilmiş. Hem de Pakistan’lı bir kadın oyuncu ile!

Bugünlerde Google’ın yapay zeka temelli algoritmasında bazı sorunlar yaşanıyor olacak ki; Arıza dizisinin sevilen oyuncu Ayça Ayşin Turan Google’da kendisini “evli” olarak olarak gördü. Google’ın iddiasına göre Ayça Ayşin Turan kendisi gibi kadın bir oyuncu olan Iqra Aziz ile 2020 yılında nikah masasına oturmuş… Olayın neresinden bakarsak bakalım anlamsızlıklar silsilesi!

Ayça Ayşin Turan’dan Google’a İsyan Bayrağı!

Ayça Ayşin Turan’ın Google tarafından “evlendirildiği” Iqra Aziz’e baktığımızda ise 2019 yılında Yasir Hussain ile gerçekten nikah masasına oturmuş olduğunu görüyoruz. Google ünlülerle alakalı bu tarz bilgileri belirli sitelerden mi topluyor bilinmez ama dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google’ın algoritmalarında bir sorun olduğu aşikar. Aynı ülkeden olmayan iki kadın oyuncuyu “evli” olarak göstermek ya Ayça Ayşin Turan’ın “sevecen” bir fanının işi ya da Google’ın çok güvendiği yapay zeka algoritması yanlış çalışıyor.

Ayça Ayşin Turan

Kendisiyle alakalı bu sorunu fark eden güzel oyuncu ise Instagram hesabından isyanını dile getirmeyi ihmal etmedi. Google’da Iqra Aziz ile 2020 yılında evlendiğini iddia eden ekran görüntüsünü storylerinde paylaşan Ayça Ayşin Turan; “Evlenmişim ya ben!” diyerek hem şaşkınlığını hem de kızgınlığını dile getirdi. Acaba Pakistanlı oyuncu Iqra Aziz’in bundan haberi var mı? Ya da Google’ın böyle bir yanlışlıktan haberi var mı? Bakalım ilerleyen günlerde bu “yanlışlık” çözülecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz