Buse Varol’un Hünerlerinden Sonra Alişan’ın Taklit Yeteneği Ortalığı Yıktı Geçti: “Gerçek İsmail YK Benim!”

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Buse Varol’un Hünerlerinden Sonra Alişan’ın Taklit Yeteneği Ortalığı Yıktı Geçti: “Gerçek İsmail YK Benim!”

Tektaş ailesinin yetenekleri saymakla bitmiyor! Hem eğlenmeyi hem de eğlendirmeyi bilen Alişan ve Buse Varol; her paylaşımıyla Instagram takipçilerinin yüzünü güldürüyor. Bugün ise Star TV’de sabah programı sunan Alişan’ın konuğu bir dönemin efsanesi İsmail YK’dı. Ancak sevilen şarkıcıya Alişan’ın bir sürprizi vardı!

Alişan Yıllardır Ekranda!

Bildiğiniz gibi sabah programları genellikle ev kadınları ve yaşlı teyzelerimiz tarafından izleniyor. Bir türkücü olarak yıllar içinde kendine has kitlesini oluşturmayı başaran Alişan; sunucu olarak gerçekten çok yetenekli! İzleyicilerini ve konuklarını eğlendirmeyi kendine görev haline getiren ünlü sunucu; ortisi Demet Akalın’ı da sık sık gülme krizlerine sokmayı ihmal etmiyor.

Kamera önünde ve set arkasında oldukça iyi anlaşan Alişan ve Demet Akalın’ın partner uyumu ekran başındaki izleyiciler tarafından da farkediliyor. Yıllardır bir küs bir barışık arkadaşlıklarını devam ettiren ikili; 8 aydır büyük bir başarı ile sabah programlarına devam ediyor. Hatta bugün Alişan, Instagram hesabından bir gönderi paylaşarak; programa başlamadan önce kendisine destek yerine köstek olan kişilere de haddini bildirmeyi de ihmal etmedi.

Stüdyoda İki İsmail YK Var!

Kendisine ve ortisi Demet Akalın’a inanmayanlara en güzel cevabı reyting sonuçlarında veren Alişan’ın bugünkü konuğu bir dönemin efsanesi İsmail YK’ydı! İsmail YK’ın dans ve özellikle de “rap” performansı herkesi geçmişe götürdü. Yıllardır tarzından ve marjinalliğinden ödün vermeyen sevilen şarkıcı; bir anda karşısında bir tane daha İsmail YK görünce oldukça şaşırdı!

Televizyon ekranlarının hınzır çocuğu Alişan İsmail YK’ya bir sürpriz yaparak; ünlü şarkıcının kılığına girdi! Bir anda stüdyoda ikinci bir İsmail YK gören seyirciler; Alişan’ın bu başarılı taklitini çok beğendi. Program arasında ise Demet Akalın, ortisinin videosunu çekmeyi ihmal etmedi. Alemsin Alişan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz