“Ünlü herb.kolog Hakan Ural”! Aysun Kayacı Bu Kez Montrö’yle İlgili Atıp Tutan Hakan Ural’ı Hedef Aldı

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

“Ünlü herb.kolog Hakan Ural”! Aysun Kayacı Bu Kez Montrö’yle İlgili Atıp Tutan Hakan Ural’ı Hedef Aldı

Eski manken ve oyuncu Aysun Kayacı, meşhur “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” sorusunu bu kez Hakan Ural için sordu. Twitter’ı yıkan paylaşım için Hakan Ural bir açıklama yapmadı.

Aysun Kayacı

Aysun Kayacı, bir dönemin en meşhur manken ve oyuncularından biriydi. Ama bununla yetinmeyip tarih bölümü okuyacak kadar da bilinçliydi! Zamanında bir tartışma programında söylediği “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” sorusu, o dönem büyük sansasyon yaratmıştı. Bu sözlerden sonra Aysun Kayacı’ya bir linç kampanyası başlamış ve özür dilenmesi istenmişti. O dönem linç edilse de, şimdi herkes bu sözü anıyor ve Aysun Kayacı’yı özlüyor!

Hakan Ural

Malum, Hakan Ural dünkü programında Montrö Sözleşmesi ve Kanal İstanbul hakkında atıp tutmuştu. Onun bilgisizliğine dayanamayan Aysun Kayacı, bu kez Hakan Ural’ı hedef aldı!

“İkimizin oyu bir mi şimdi?”

Hakan Ural, programında “Montrö yapıldığında boğazlardan 3000 gemi geçiyordu, Bugün bu rakam 50.000’i, 2023 de bu rakamın 86.000’i geçmesi bekleniyor. Ve tek kuruş para alamıyoruz, denetleyemiyoruz. 8 Milyar dolar üstü kaybımız var.” dedi. Sonra da Kanal İstanbul’u yabancı büyük devletlerin de istemediğini ve bu kanalın ülke gelirlerini artıracağını savundu. Ama ne verdiği istatistikler doğruydu ne de sözleşmenin içeriği buydu! Hal böyle olunca, Twitter’da Hakan Ural’a çığ gibi tepki yağdı. Ama en büyük kapak Aysun Kayacı’dan geldi!

Aysun Kayacı’nın verdiği efsane ayara Twitter’dan destek yağdı. Ünlü isim, hala Hakan Ural’a vurmaya devam ediyor!

Kendisine tepki gelince daha da ağır bir cevap verdi!

Aysun Kayacı’yı tutabilene aşk olsun, şu paylaşımlara bakın. Bakalım, Hakan Ural’dan nasıl bir karşılık gelecek? Ne olursa olsun, Aysun Kayacı’da onun da cevabı vardır diye düşünüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz