Alişan Mutluluğunu Böyle Paylaştı: “Gel kızım bekliyoruz!”

Aleyna

Haberler

27 Kasım 2020

Alişan Mutluluğunu Böyle Paylaştı: “Gel kızım bekliyoruz!”

Güzel oyuncu Buse Varol ve başarılı sunucu Alişan’ın yolları ilk kez “Dostlar Mahallesi” dizisinde kesişmişti. 2017 yılında bu dizide birlikte rol almışlardı. Ardından da ateş bacayı sardı ve birbirlerine aşık oldular.

İlişkilerini böyle duyurdular!

İlişkilerinin başladığını Buse Varol, Instagram hesabında “Hayatıma hoşgeldin!” diyerek tüm takipçilerine duyurmuştu.

Alişan da Buse gibi “Hoşgeldin yanıma, hayatıma hoşgeldin!” diyerek benzer bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaşmıştı.

Aradan çok fazla geçmedi. 2018 yılının Mart ayında Alişan ve Buse çifti mutluluklarını bir adım daha ileriye götürdü ve nişanlandılar. Çiftin mutluluğu gözünden okunurken paylaşıma da “Şükürler olsun” sözü ilişiverdi.

Evlendileeer!

Çiftimiz hızlı çıktı ve nişandan 2 ay sonra dünya evine girdi. 2018 yılının Mayıs ayında evlenen çift mutluluklarını taçlandırmıştı.

Burak Geliyoor!

Evlendikten birkaç ay sonra Buse Varol’un hamile olduğu öğrenildi. Sempatik çift ilk bebeklerini dünyaya getirirken gülücüklerini tutamıyordu. İlk bebeklerine “Burak” ismini koymaya karar verdiler.

İkinci Bebek Geliyoor!

Alişan ve Buse Varol çifti mutlu mesut hayatlarına devam ederken ve tatlı bebekleri Burak’ı büyütürken yeni bir haber daha geldi. Buse Varol hamileydi. Hem takipçilerini hem de sevenlerini şaşırtan bu habere herkes çok sevinmişti.

Burak daha birkaç aylıkken yeniden bebek edinmeye karar veren çiftin bu kez de kız bebekleri olacaktı. Bu bebeğe de “Eliz” ismini koymak istiyorlar. Buse Varol da bunu bir paylaşımında bakın nasıl açıklıyor?

Doğuma Az Kaldı

Şu sıralarda ise Eliz Bebek’in doğumuna çok az kaldı. Güzel çift Alişan ve Buse de günden güne heyecanlarını sevenleriyle paylaşıyor. Öyle ki Alişan bir gün önce bir Instagram postunda “Gel kızım bekliyoruz!” diyerek mutluluğunu duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz