Tamer Karadağlı Instagramda Hikaye Atarken Yere Düştü!:”Dur Göstere..”

Aleyna

Haberler

27 Kasım 2020

Tamer Karadağlı Instagramda Hikaye Atarken Yere Düştü!:”Dur Göstere..”

Tamer Karadağlı, nerdeyse 20 yıldır hafızamızda Haluk olarak yer alıyor. Biliyorsunuz ki 2002 yılında Pınar Altuğ ile birlikte oynadıkları Çocuklar Duymasın’ın “Haluk”uydu o. Dizi o zamanlarda neredeyse 4 sezon dürmüştü ama kim bilebilirdi ki sonradan tekrar ekranlara gelsin.

İzleyicinin Çocuklar Duymasın’ı özlediğini düşünen yapımcıların harekete geçmesiyle 2010’da tekrar çekilmeye başlamıştı. Ardından da 2019’a kadar ara ara farklı kanallarda izleyiciyle buluşmuştu. Öyle ki dizinin toplamda 9 sezon yayınlandığı biliniyor.

Gel gelelim coronavirusun yayılmasıyla pandemi sürecini evinde geçiren Karadağlı, şu an herhangi bir projede yer almıyor.

Kızıyla Görüşemiyor!

Pandemi yüzünden evinden çıkmayan Karadağlı, Ankara’da yaşayan kızıyla da görüşemez olmuştu. Sonrasında geçenlerde kızıyla bir araya geldi ve fotoğraf paylaştı. Ünlü oyuncunun ve kızının buluşması ise yine gündem olmuştu.

Evlilikten Korktuğunu İddia Etmişti

Birkaç ay önce de Karadağlı’yı bir programda yaptığı açıklamalarıyla hatırlıyoruz aslında. Karadağlı, bu programda iki insanın aynı evde yaşamasının korkunç olduğunu dile getirerek evlilikten korktuğunu söylemişti.

Kayıt Alırken Düştü!

Bugün ise Instagram hesabında paylaştığı bir video ile görüyoruz ünlü oyuncuyu. Videoda tam bir şey gösteriyordu ki halıya takılıp yere düştü. Ne göstereceği bilinmiyor ama düşme esnasında telefonu kayıttaydı. Karadağlı da an ve an kaydedilen düşme görüntülerini Instagram’da hikaye olarak paylaşmaktan çekinmedi.

Videoda “Dur göstereceğim şimdi..” demesi ile yere kapaklanması bir oldu. Bir şey göstermek için evinde yürüyordu ve halıya takıldı. Düştü, kalktı ve bozuntuya vermeden gülmeye başladı. Gülerek “Halıya takıldım ve düştüm!” dedi.

Bu kayıtlardan önceki kayıtları paylaşmadı. Sanırım düşüşüne vurgu yapmak istiyordu ünlü oyuncu. Yine de düştüğünü gösteren kayıtları silmedi ve takipçileriyle paylaştı. Hikayeye de “Kayıt yaparken halıya takılıp düşmek!” yazdı ve bolca kahkaha emojisi koydu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz