Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan ve Sevgilisi Ezgi Eyüboğlu Tatilde Korona Oldu!

Aleyna

Haberler

27 Kasım 2020

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan ve Sevgilisi Ezgi Eyüboğlu Tatilde Korona Oldu!

Oğulcan Engin’i siz de biliyorsunuz. Kendileri Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğulları oluyor. Eski futbolcu olan Oğulcan Engin son günlerde gündemden düşmüyor.

Oğulcan’ın aşk hayatına baktığımızda başarılı oyuncu Ezgi Eyüboğlu’dan başkasını görmüyoruz. Bir süredir aşk yaşadıklarını hem paylaştıkları fotoğraflardan hem de gündemden takip ediyoruz. Ayrıca, genç çiftin ilişkisinin Bayi Toplantısı filmi galasında ortaya çıktığını biliyoruz.

Doğum Gününü Kutlamıştı

Birkaç ay önce de Ezgi Eyüboğlu sevgilisi Oğulcan Engin’in doğum gününü kutlamıştı. Instagram’da paylaştığı sempatik bir fotoğrafın altına “İyi ki doğdun sevgilim!” sözlerini iliştirmişti. Aşk kokan bu görsele çok yakışıyorsunuz yorumları gelmişti.

Birlikte Tatile Gittiler

Geçtiğimiz günlerde Oğulcan, güzel sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ile birlikte gittikleri tatilden kareler paylaşmıştı. Çift hafta sonu kaçamağı yaparak birkaç gün kafa dinlemek istedi. Yanlarında İbrahim Nurdan Büyükak çifti de vardı. Tabii ki takipçilerini de fotoğrafsız bırakmadılar.

Aşklarına hayran bırakan çiftin fotoğrafları için beğeniler havada uçuştu. Hatta herkesi şaşırtan bir yorum da geldi. Oğulan’ın annesi Seda Sayan, çiftin tatil fotoğraflarına yorum yaptı. Yorumda ise “maşaallah” anlamına gelen nazar boncuğu emojisi vardı.

Tatilden Dönünce Neler Oldu?

Mutlu pozlarını paylaştılar. Güzel bir hafta sonu geçirdiler. Ancak döndükten sonra hüsrana uğradılar. Oğulcan Engin’in koronaya yakalandığı ortaya çıktı. Oğulcan, yaptırdığı testin pozitif olduğunu öğrenince kendi evinde karantinaya girdi.

Ezgi Eyüboğlu ise ikinci testini yaptırdı. Ancak sonuç hala belli değil. Ezgi evinde testinin sonucunu beklerken Oğulcan ise karantinada. Genç çiftin, virüsü geçirdikleri hafta sonu tatilinde kapmış olabilecekleri düşünülüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz