Yeşim Salkım Yasaklara Karşı İsyanda: Ev Sahibini Öpücükle Kandıracak Değiliz! Nihat Hatipoğlu’na da Kızmıştı

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Yeşim Salkım Yasaklara Karşı İsyanda: Ev Sahibini Öpücükle Kandıracak Değiliz! Nihat Hatipoğlu’na da Kızmıştı

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım’dan yasaklara tepki geldi. Tam kapanma ve alkol yasağına tepki gösteren ünlü isim, yer aldığı sektörde yaşanılan zorluklardan bahsetti.

Türkiye pandemi ile mücadele kapsamında 17 gün sürecek tam kapanma dönemine girdi. Bu süreçte birçok yerin kapalı kalmasına tepki gösteren Yeşim Salkım Twitter’dan isyan etti. Ünlü ismin o çok ses getiren tweetine birçok beğeni ve yorum geldi.

“Yok Öyle Biz Bize Yeteriz Falan”

Yıldız sanatçı, korona virüs salgınından dolayı yer aldığı sektörde iş yapılamamasına tepki gösterdi. İnsanların yaşadığı ekonomik sıkıntıları belirten Yeşim Salkım “Evet 1,5 senedir oturuyoruz yok öyle biz bize yeteriz falan” diye açıklama yaptı. Ünlü isim, çok konuşulan o tweetine “Ev sahibini öpücük ile kandıracak hali yok insanların” diyerek tweetini sonlandırdı.

blank

O tweetini #MekanıKapatanHesabınıÖder etiketiyle paylaşan ünlü oyuncuya destek mesajları da geldi. Müzik ve eğlence sektöründeki insanlar pandemi dolayısıyla yaşadıkları sıkıntılara bu tweet altında yer verdi.

Nihat Hatipoplu’na da Kızmıştı

blank

Yeşim Salkım geçtiğimiz günlerde Nihat Hatipoğlu’na sosyal medya üzerinden isyan etmişti. Nihat Hatipoğlu’nun programında kıyamet alameti olarak çalgıların çoğalacağını ve enstürmanların çeşitleceğini söyleyen Nihat Hatipoğlu’na tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, “Dün Nihat Hatipoğlu’nun programında, müzik aletleri, bizim mesleğimizle alakalı şarkıcılıkla alakalı ileri geri birtakım konuşmalar geçmiş. İlahi okumak da bir müziktir, müzik türüdür. O da mı günah o zaman? Yani onda da sesinizle çıkartıyorsunuz.” diyerek açıklama yaptı.

blank

Nihat Hatipoğlu’na müzik dünyasından gelen tepki sadece Yeşim Salkım ile sınırlı değildi. Yıldız müzisyen Işın Karaca’da sosyal medya hesabından Nihat Hatipoğlu’na isyan etti. Karaca, “Hırsızlık, tecavüz, çocuk istismarı, hayvanlara cinsel işkence alamet belirtisi değil de çoğalan enstrümanlar kıyamet belirticisi ise biz sizinle hiç görüşmeyelim.” diyerek resti çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz