Alişan ve Buse Varol Bir Türlü Normal Tatil Yapamadı! Şimdi de Plajı Bastılar

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Alişan ve Buse Varol Bir Türlü Normal Tatil Yapamadı! Şimdi de Plajı Bastılar

Tektaş ailesinin bu yaz tatilden yana yüzü gülemedi. Alişan ve Buse Varol, bir türlü hayal ettikleri normal ve huzurlu tatili yapamadı. Daha önce kavga yüzünden yarım kalan tatillerini tamamlamak istediler; fakat bakın bu sefer ne ile karşılaştılar.

Müthiş Bir Finale İmza Attılar!

Demet Akalın ve Alişan’ın birlikte sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı geçtiğimiz haftalarda Deniz Seki’nin konuk olduğu bir bölümle ekranlara veda etti. İddialara göre Demet Akalın’ın televizyon işi konusundaki gönülsüzlüğü ve istikrarsız reytingler programı finale sürükledi.

Polemikler Tatili Baltaladı

blank

Program biter bitmez Alişan ve Buse Varol, çocuklarını da alarak kendilerini Kıbrıs’a attı. Ancak öyle bir olay patladı ki, Tektaş ailesinin huzuru kaçtı. Alişan ve Demet Akalın’ın kanal ile sözleşmesinin bitmesinin ardından Seda Sayan aynı kanal ile gelecek sezon için bir anlaşmaya imza attı. Ancak bu haberi Demet Akalın ile paylaşır paylaşmaz olaylar patladı.

blank

Demet Akalın bu mesajın ardından Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından silip engelledi. Seda sayan bunun üzerine “Ben kimsenin ekmeği ile oynamam. Sizin kanal ile sözleşmeniz bitti, kovulmadınız” mesajı içeren bir video yayınladı. Ancak engeli basmasına rağmen yine de bu video Demet Akalın’ın kulağına gitmiş olacak ki, hemen bir story yayınlayarak Sayan’ın kanal ile anlaşmasına değil, bu haberi finalde duygusal anların yaşandığı sırada vermesine kızdığını açıkladı.

Bu Sefer de Onlar Rahat Vermedi!

blank

Tam da tatilde oldukları sırada bu polemik patlayınca Tektaş ailesinin huzuru kaçtı. Alişan’ın olaya dahil oluşu her ne kadar Demet Akalın’ın stoyrysini paylaşmakla sınırlı kalsa da yine de aradaki gerginlikten etkilendi. Tatilde istediğini bulamayan Alişan ve Buse Varol, apar topar İstanbul’a geri döndü.

blank

Bir süre aile içi doğum günü kutlamalarıyla teselli bulan Tektaş ailesi, yarım kalan tatillerini tamamlamak konusunda azmetti ve bu sefer de soluğu Kemer’de aldı. Ancak Alişan ve Buse Varol burada da normal bir tatil yapamadı. Bu sefer de keyif yapmaya çalıştıkları plajı keçiler bastı. O anlar Alişan ve Buse Varol’un sosyal medya paylaşımlarına yansıdı.

Gündüzlerini plajda ve havuzda geçiren Tektaş Ailesi, akşamları ise otelde düzenlenen animasyonlar ile stres attı. Animasyon ekibinin kıvrak gösterileri Tektaş ailesini mest etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz