Cam Tavanlar’a Sürpriz Destek! Dizinin Leyla’sı Bensu Soral’ın Yardım İsteğine Bomba İsimden Cevap Geldi

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Cam Tavanlar’a Sürpriz Destek! Dizinin Leyla’sı Bensu Soral’ın Yardım İsteğine Bomba İsimden Cevap Geldi

Heyecanla beklenen “Cam Tavanlar” dizisiyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Başrol oyuncusu Bensu Soral’ın restoran açmayı hedefleyen karakteri Leyla için bomba gibi bir isimden destek geldi.

Kubilay Aka Bensu Soral

Show TV’nin merakla beklenen dizisi “Cam Tavanlar”, Kubilay Aka ve Bensu Soral başta olmak üzere iddialı bir kadroyla geliyor. İlk bölümü yarın akşam yayınlanacak olan dizide, “güçlü patronuna aşık olan şapşal esas kız” klişesinden bambaşka bir şey izleyeceğiz gibi görünüyor! Dizide idealist bir iş insanı olan Leyla’nın (Bensu Soral) hayallerinin ve emeklerinin, prestijli bir ailenin oğlu olan Cem (Kubilay Aka) tarafından yerle bir edilmesi anlatıyor. Leyla ve Cem’in arasında başlayan çetin savaşta tabii ki aşk da yavaş yavaş filizlenecek!

Ama dizinin ana konularından biri de kadınların iş dünyasında yaşadığı ayrımcılığa dikkat çekmek. Zaten “cam tavan”, kadınların ne kadar başarılı olursa olsun iş yerinde yükselmelerinin engellenmesinin ve “eşit işe eşit ücret” mücadelesinin bir sembolü. Neyse ki, Leyla’nın cam tavana karşı verdiği zorlu mücadelede büyük bir desteği var!

Cam Tavanlar’a Sürpriz Destek

Bensu Soral’ın canlandırdığı Leyla’nın en büyük hayali yeni bir restoran kurmak. Bu hayali için de işin uzmanlarından destek almaktan çekinmiyor. Yardım için de tabii ki ünlü yemek eleştirmeni Vedat Milor’un kapısını çalıyor. “Yeni restoranımı kuruyorum, bana önereceğiniz üç şey nedir?” diye soran Leyla, cevabını da hemen alıyor!

Bensu Soral Vedat Milor

Leyla Hanım, hayatımda hiç restoran işletmedim. Ama şu bir gerçek: Her restoran müşterilerini memnun ettiği oranda başarılı olabilir. Ben de sık sık restoranları ziyaret eden biri olarak ayrı bir video ile beni restoranlarda nelerin mutlu ettiğini anlatacağım.” diyen Vedat Milor, bakalım videoyu ne zaman yayınlayacak? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz