Yıllar Sonra Ortaya Çıktı! Acun Ilıcalı’ya “Penis” Göndermesi Yapan Erkan Petekkaya’nın Uçak Videosu Şaşırttı

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Yıllar Sonra Ortaya Çıktı! Acun Ilıcalı’ya “Penis” Göndermesi Yapan Erkan Petekkaya’nın Uçak Videosu Şaşırttı

Birkaç gündür gündemi meşgul eden Erkan Petekkaya-Acun Ilıcalı gerilimi eski defterlerin açılmasına neden oldu. Kerimcan Durmaz’ı uçaktaki görüntüleriyle vuran Erkan Petekkaya’nın da uçaktaki ilginç görüntüleri ortaya çıktı!

Erkan Petekkaya

Son günlerin en dikkat çeken konusu şüphesiz ki Erkan Petekkaya ve Acun Ilıcalı gerilimi oldu. Geçtiğimiz cumartesi akşamı TV8’de yayınlanan NR1 ödüllerinin bu olaya neden olacağını kim tahmin ederdi ki? Gecede Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde” şarkısıyla “En İyi Çıkış” ödülünü alması Erkan Petekkaya’yı çıldırttı! Kerimcan Durmaz’ın uçaktaki skandal görüntülerini hatırlatan Erkan Petekkaya, tepkisini Acun Ilıcalı’ya yöneltti. En hafifi “Ahlak yoksunu” ve “Utanıyorum senin kanalında olmaktan” olan sözler söyleyen Erkan Petekkaya, başrol oynadığı “Kırmızı Oda”nın da TV8’de yayınlandığını hatırlamış olmalı ki paylaşımlarını sildi. Ama üslubu kötü olsa da sözlerinin arkasında durduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı ise doğrudan bir tepki vermedi ancak “Survivor”ın pazar akşamı yayınlanan bölümünde isim vermeden Erkan Petekkaya’yı hedef aldı: “Sosyal medya dediğin ne ki? Bizde dizi yapan adam bana küfretti, gülüp geçiyorum!” Ne var ki, Acun Ilıcalı gülüp geçse de olay daha da büyüdü. Eski defterler açılınca gördük ki, Erkan Petekkaya’nın da garip uçak görüntüleri varmış!

Sosyal Medyada Yayıldı

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya, daha önce “Paramparça” dizisinde başrol oynadığı Nurgül Yeşilçay’la yaşadığı polemikle gündeme geldi. Olaylar büyüyünce Nurgül Yeşilçay uzun bir röportaj vererek sette olanları anlattı. Erkan Petekkaya’nın alkol problemi olduğunu iddia etmesi en çok dikkat çeken detaydı! Bu röportajın ardından sosyal medyada Erkan Petekkaya’nın alkol problemine dair pek çok söylenti yayıldı. Acun Ilıcalı geriliminden sonra eski defterler yeniden açıldı ve bu söylentilere dair ilginç görüntüler ortaya çıktı.

Uçakta yaptıkları yüzünden Kerimcan Durmaz’ı hedef gösteren Erkan Petekkaya da uçakta pek uslu durmuyormuş. Alkollü haliyle yolcularla tartışan Erkan Petekkaya’nın görüntüsü sosyal medyada olay yarattı. Neyse ki, destekçileri onu savunmaya devam ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz