O Yapılmazsa Çok Kızıyor! Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan’dan Şaşırtan Kapris

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

O Yapılmazsa Çok Kızıyor! Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan’dan Şaşırtan Kapris

Ünlü oyuncu İlayda Alişan, erken final yapan “Masumiyet” dizisinin ardından bomba gibi bir aşk haberiyle gündeme geldi. Şimdi de, “kapris” videosuyla herkesi şaşırttı.

İlayda Alişan

Genç oyuncu İlayda Alişan, “Çukur” ve “Şampiyon” gibi fenomen dizilerle dikkati çekti ve başrollere terfi etti. Bu yıl hem altın kadrolu “Masumiyet” dizisinde hem de dijital platform Gain’in “Terapist” dizisinde başrol oynama şansı yakaladı. Özellikle, “Masumiyet”te oynadığı Ela karakteriyle büyük övgü topladı. Çünkü uzun süredir piyasada olmasına rağmen kimse ne kadar yetenekli ve güzel olduğunu bu diziye kadar fark edemedi! Dolayısıyla, “Masumiyet” 13. bölümde bitse de İlayda Alişan için kapılar ardına kadar açıldı. Ama o işle değil herkesten gizlediği aşkıyla bombayı patlattı!

Son Günlerinde Yakalandılar

Serkay Tütüncü İlayda Alişan

İlayda Alişan meğer “Masumiyet” dizisindeki partneri Serkay Tütüncü’yle aşk yaşıyormuş. Hem de menajerinden ve yakın arkadaşlarından bile gizleyerek! Neden böyle bir yol seçtiler, bilen yok. Ama mutlu aşıklar magazinden kaçmakta bir hayli tecrübesiz gibi görünüyor. Çünkü tatillerinin son gününde Bodrum’da el ele yakalandılar! Serkay Tütüncü muhabirlere giderek, “Saklayarak yaşıyoruz. Fotoğrafları yayınlamayın, çok yıpranırız” dese de başarılı olamadı. Böylece, aşk iddialarını sürekli yalanlayan çift hayranlarına karşı mahcup oldu. Ama İlayda Alişan’ın tek mahcubiyeti bu değildi!

“Neden pasta kesilmedi?”

İlayda Alişan

Hem dizi çekimleri hem de tatil yüzünden sporu aksatan İlayda Alişan, antrenörden büyük bir azar yedi. Ancak her gün geleceğine söz vererek kendini affettirmeyi başardı. Bugün de ilginç bir “kapris” yüzünden antrenörüne mahcup oldu. “Neden ben geldiğim için pasta kesilmedi?” diyen İlayda Alişan’ın tepkisi hayranlarını çok güldürdü.

Antrenörünün “Cezalısın. Ne oldu, mahcup oldun yine, değil mi?” sorusu üzerine de çıkan haberlerle dalga geçti: “Durup durup mahcup oluyorum ya!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz