Alişan ve Buse Varol Çifti, Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah’ın Canlı Yayınında İzleyenleri Loveladı! Aşk Yüklü Dans…

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

Alişan ve Buse Varol Çifti, Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah’ın Canlı Yayınında İzleyenleri Loveladı! Aşk Yüklü Dans…

Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konuğu Alişan’ın biricik eşi Buse Varol’du. İkinci bebeğini bekleyen Buse Varol; Alişan’la nasıl evlendiğini, doğumun nasıl olacağını ve daha fazlasını canlı yayında anlattı.

Alişan ve Buse Varol çifti ikinci bebeklerini bekliyor. Doğuma sadece 20 gün kala Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına eşi tarafından davet edilen Buse Varol, eşini kırmayıp canlı yayına konuk oldu. Alişan ve Buse’nin sempatik halleri de izleyenleri güldürdü.

Çiftin ikinci bebek için ne kadar heyecanlı olduğu gözlerinden okunuyordu. Alişan’ın kıpır kıpır halleri ve eşi Buse Varol’a övgüler yağdırması da cabası…

Buse Varol’un doktoru Dr. Furkan Kayabaşoğlu da programa davet edildi. Furan Kayabaşoğlu, doğumla ve hamilelik süreci ile ilgili açıklamalar yaptı. Böylece Buse Varol’un doğum sürecinden de uzun uzun bahsedildi.

Cinsiyet Partisi!

Alişan ve Buse çifti, Eylül ayında bebeklerinin cinsiyetini eğlenceli bir cinsiyet partisiyle öğrenmişlerdi. Son zamanlarda böyle partiler çok moda! Buse Alişan çifti de modaya ayak uydurmuştu!

Aşık çiftin bebekleri kız olacak. Kutudan çıkan balonlar da ona işaret ediyor! O eğlenceli partiden geri kalan görüntüler ise Buse Varol’un Instagram hesabından paylaşıldı!

Doğuma Az Kala Aşklarını Canlı Yayında Yaşadılar!

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılan Buse Varol, eşi Alişan ile romantik bir dans yaptı. Aşklarını bir kez de canlı yayında yaşayan çift, bu haliyle izleyenlerin kalplerini yumuşattı!

Alişan’ın canlı yayın partneri Demet Akalın da bizim aşık çiftleri görüntüledi. Kendi Instagram hesabından story olarak Alişan ve Buse çiftinin dans ettikleri anı paylaştı. Olay şarkıcı Demet Akalın, bu storye “Bizimkiler canlı canlı…” notunu eklemeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz