İkinci Kızı Lily’i Kucağına Alan Meryem Uzerli, Doğumdan Sonra İlk Kez Kızıyla Fotoğraf Paylaştı!

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

İkinci Kızı Lily’i Kucağına Alan Meryem Uzerli, Doğumdan Sonra İlk Kez Kızıyla Fotoğraf Paylaştı!

Sevilen oyuncu Meryem Uzerli ikinci kez anne oldu! İlk kızı Lara’yı 2014 yılında memleketi Almanya’da kucağına alan Meryem Uzerli 7 yıl sonra tekrardan anne olmanın tadını çıkarttı. Hamilelik fotoğrafları ile oldukça olay olan güzel oyuncu, kızı Lily’nin doğum fotoğraflarıyla da oldukça konuşuldu. Bugün ise doğumdan sonra ilk kez kızıyla bir fotoğraf paylaştı!

Tükenmişlik Sendromu Değil Hamilelik!

Yıllarca Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem karakterini canlandıran Meryem Uzerli, 2014 yılında Tükenmişlik Sendromuna yakalandığını söyleyerek diziyi ve Türkiye’yi terk etti. Ancak gerçek sonrasında ortaya çıktı!

O yıllarda Can Ateş’le ilişki yaşayan Meryem Uzerli, bu ilişkiden hamile kalınca soluğu Almanya’da aldı. 2014’ün Haziran ayında ilk kızı Lara’yı dünyaya getirdi ve ona babasının değil kendi soyadını verdi.

Olaylı Hamilelik Fotoğrafları!

Geçtiğimiz aylarda ise Meryem Uzerli ikinci defa hamile olduğunu Instagram hesabından duyurdu. Bebeğin babasının kim olduğu ise Meryem Uzerli tarafından açıklanmadı bu yüzden kim olduğunu bilmiyoruz. Ancak hamileliğinin son haftalarında iyice belirginleşen göbeğiyle hamilelik pozları vermeyi ihmal etmedi Meryem Uzerli. Bu fotoğraflar sosyal medyada çok konuşuldu!

Lily Koi Geldi!

8 Ocak Cuma günü ise Meryem Uzerli, ikinci kızı Lily Koi’yi dünyaya getirdi ve bunu da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. İngilizce bir açıklama ile kızı Lily’e hoş geldin dedi.

Doğumdan Sonra İlk Fotoğraf!

Bugün ise Meryem Uzerli, doğumdan sonra kızı Lily ile ilk fotoğrafını Instagram storylerde paylaştı. Henüz ufak Lily’nin yüzünü göremesek de, Meryem Uzerli diğer anne olan ünlüler gibi kızını sosyal medyadan uzak tutmayı tercih etmiyor.

Kızının kucağında olduğu bir fotoğrafı takipçileriyle paylaşan Meryem Uzerli, fotoğrafın üzerine kalp ve melek emojilerini koymayı da ihmal etmedi. Meryem Uzerli ve kızı Lily’e güzel bir ömür diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz