Fenomen Hakan Kakız’dan Survivor’a Eleştiri Geldi! Hedefinde Öykü Çelik Vardı: “Seyir Zevkimi Bozuyor!”

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

Fenomen Hakan Kakız’dan Survivor’a Eleştiri Geldi! Hedefinde Öykü Çelik Vardı: “Seyir Zevkimi Bozuyor!”

TV8’in sevilen yarışması Survivor’da heyecan devam ediyor, ilk iki bölümüyle reytinglerde iz bırakan Survivor hakkında sosyal medya kullanıcılarından yorumların ardı arkası kesilmiyor. Yorum yapanlardan biri de ünlü sosyal medya fenomeni Hakan Kakız oldu!

Instagram’ın sevilen fenomenlerinden olan Hakan Kakız bir zamanlar, Kerimcan Durmaz ile yakınlığı ile ün kazanan isimler biri olmuştu. Şimdilerde Kerimcan Durmaz hayatına Amerika’da devam ederken, Hakan Kakız’ın ilgi çekmek için paylaştığı fotoğraf ve videolar herkesin dikkatini çekiyor!

Survivor Yorumları Hakan Kakız’dan!

Koronavirüs pandemisi öncesi DJ’lik yapan Hakan Kakız şimdilerde takipçileriyle günlük hayatını ve kendini paylaşmayı oldukça seviyor. Dün gece ise Survivor izlerken kendi düşüncelerini hem Instagram’dan hem de Twitter’dan takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Hakan Kakız, özellikle Twitter’dan yaptığı paylaşımlarıyla ünlüler takımında mücadele eden güzel oyuncu Öykü Çelik’i hedef aldı. Geçtiğimiz sezonlardan birinde mücadele eden eski arkadaşı Nihal Candan’ı Öykü Çelik’e benzeterek “Ne işi var burada, seyir zevkimi bozuyor!” diyerek Öykü Çelik’in sportif olmamasını eleştirdi. Ayrıca Survivor’a katılmanın bu kadar kolay olmaması gerektiğini savundu takipçilerine karşı.

Hakan Kakız, Survivor’a gitmenin kolay olduğunu iddia etse de; Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre özellikle de gönüllüler takımı seçmelerinde büyük bir titizlik gösteriliyor. Survivor yarışmasına kabul edilen adaylar tam 7 ayrı mülakattan geçerek tırnaklarını kazıyarak geliyorlar.

Eski Survivor’ları Özlemiş!

Hakan Kakız’ın Survivor ile ilgili tek yorumu Twitter’dan olmadı. Instagram hesabından da eski Survivor yarışmalarını özlediğini ifade etti: “Ünlüler takımının gerçekten de ünlülerden oluştuğu zamanları özledim!” diyerek takipçilerine “Survivor yeni sezon yarışmacıları hakkında ne düşünüyorsunuz?” diye sordu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz