İrem Derici, Babasıya İlgili Çıkan Haberlere Storylerde Öfke Kustu! “… hiç iyi değilim.”

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

İrem Derici, Babasıya İlgili Çıkan Haberlere Storylerde Öfke Kustu! “… hiç iyi değilim.”

“Dobra şarkıcı” olarak nitelemekten çekinmediğimiz İrem Derici, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın Youtube’tan Exxen’e transfer ettiği Konuşanlar isimli programa katıldı. Programda kendiyle ilgili öyle cesur açıklamalarda bulundu ki, ne cinsel hayatı kaldı ne de ilişkileri!

Programda yaptığı açıklamalardan sonra çok konuşulan İrem Derici, hakkında haberler adeta ortalığı yıktı. Güya, babası Hulusi Derici, İrem Derici’yi cinsellikle ilgili yaptığı açıklamalardan dolayı uyarmış! İrem Derici bunu duyar da kayıtsız kalır mı? Kalmadı da!

Kendince hem esprili hem de lafı gediğine oturtan bir paylaşım yaptı. “Babamın benim kulağımı çektiğiyle alakalı haberlerin ne denli absürt olduğunu, kendisinin yıllar önce yaptığı ve inanılmaz ses getiren bir kampanyanın görselleriyle anlatayım.” sözleriyle babasının yıllar önce yaptığı bir reklam afişini paylaştı.

Bu Olanlar Onu Çok Etkiledi!

İrem Derici, bu dedikodulardan, haberlerden, hakkında yapılan asılsız konuşmalardan bir hayli sıkılmış olsa gerek. Dün akşam Instagram hesabından attığı storylerde uzun uzun takipçileriyle dertleşti. Menajerimi ara dizisinde “#Babamiçin” hashtagi de onu bir hayli duygulandırdı.

Hatırlarsınız, İrem Derici Menajerimi Ara dizisinde bir bölüm konuk oyuncu olarak oynamıştı. Dizinin dün akşamki bölümü vesilesiyle de İrem Derici’nin yeni şarkısı ilk kez TV’de dinlendi. Menajerimi Ara dizisinde Kıraç karakterinin kızıyla ilgili yaşadıkları nedeniyle oldukça fazla duygusal sahneler vardı. Twitter’da #Babamiçin tagi açılması da babasıyla ilgili çıkan haberlerden dolayı İrem Derici’yi duygulandırdı.

Arkadaşlar manyak gibi bir şey oldum. Uzun zamandır hissizlikten geberiyordum. Bugün ağladım da, kızdım da, mutlu da oldum, kahkaha da attım. Yani aşure anladınız mı?” sözleriyle başladı storylerine.

Sonra da şu sözlerle devam etti: “Sabah aslı astarı olmayan bir haberle uyandım. Mevzu içinde aile bireylerimden biri olduğu için gerçekten çok sinirlendim. Annem ya da babam ya da kardeşlerimden biri mevzu bahis olduğunda bana geliyorlar.”. Bu sözleriyle ne kadar sinirlendiğini herkes açıkça anladı.

Bugün Menajerimi Ara dizisinde kendi şarkısının çalacağına değinen İrem Derici, “Babamiçin” hashtagine de ne kadar duygulandığını anlattı. Bu storyleri çekerken gözlerinden yaşlar akmak üzereydi!

Ardından duygusal storyler devam etti. İrem Derici’yi hep deli dolu halleriyle görüyoruz. Bu hali de herkesi şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz